Het personeel van de Meteorologische Dienst op Zanderij is ontevreden en dreigt met acties. Al geruime tijd worden problemen gemeld bij de leiding van het ministerie van Openbare Werken (OW), maar een oplossing blijft uit. Als er uiterlijk morgen geen bevredigend antwoord komt, zal het werk worden neergelegd.
Michael Sallons, voorzitter van de Werknemersorganisatie Openbare Werken (WOOW), waarbij de medewerkers zijn aangesloten, wil niet geloven dat er geen geld is, omdat president Chan Santokhi op verschillende momenten heeft aangegeven dat dit wel het geval is.
Tijdens een rondleiding voor de pers stelt de vakbondsman dat de werkomstandigheden van de medewerkers verre van ideaal zijn. In plaats van al het geld uit te geven aan het herstel van wegen, zou de minister volgens hem een deel kunnen besteden aan het verbeteren van de werksituatie van zijn medewerkers.
De problemen variëren van veiligheid en transport tot verouderde apparatuur, waardoor de dienst geen betrouwbare data kan verstrekken aan de samenleving, en met name aan de luchtvaartsector. Ook de uitbetaling van overuren laat te wensen over, zo menen de medewerkers.
- Kanhai: Geen bewijs dat ‘Bordo’ cocaïne heeft ingevoer…..
- Minister Mathoera: Nationaal Leger focust zich weer op kern…..
- Nieuw kiesstelsel ‘onbekend’ in delen Boven-Surinamegeb…..
- Strengere controle op buitenlandse werknemers..
- Dinotha: ‘De afdeling doet heel hard hun best’..
- Training kandidaat-stembureauleden gestart..
- De hele dag regenachtig..
- Mac Andrew gaat zich na regeertermijn focussen op uitdaging…..
- Meteodienst: Mogelijk kortdurende, zware buien in kustgebie…..
- Granaatexplosie in café Grenoble: twaalf gewonden..
- Ook ex-leden Jungle Commando kloppen aan bij president..
- Franklin Ettire Buyne (92) Paramaribo Suriname 4-2-2025..
- Patricia Chan-A-Hung (58) Nederland 9-2-2025..
- Panama: ‘Geen toevluchtsoord voor ontduiking van sanc…..
- Landvreugd moet perceel teruggeven..
- Vids beticht presidentiële commissie van ‘hoogst onbehoorli…..
- Column: Inclusiviteit in de sport..
- Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag algemeen directeur..
- Speciaal jubileumkalender rond 50 jaar Srefidensi..
- EBS verhoogde wel degelijk stroomtarieven..
- Brunswijk spreekt zich uit: minister Ramsaran is verantwoor…..