Het verdedigingsteam in de strafzaak tegen het Rotterdamse geldwisselkantoor Suri-Change wil nog veel extra getuigen horen. Op de wensenlijst staan bijvoorbeeld de veroordeelde cocaïnehandelaar Piet W. en Peggy Bouterse, de dochter van de overleden ex-president van Suriname, Desi Bouterse. Dat bleek dinsdag bij de rechtbank in Rotterdam, aldus bericht RTV Rijnmond.
Peggy Bouterse kan volgens de advocaten meer vertellen over een vergunning die Suri-Change mogelijk versneld zou hebben gekregen. Piet W. zou kunnen toelichten waarom hij al dan niet zaken deed met Suri-Change. De rechtbank beslist over een paar weken of de wensen van de advocaten worden ingewilligd.
Suri-Change wordt door justitie gezien als een criminele organisatie en wordt in verband gebracht met zaken als witwassen, ondergronds bankieren en het vervalsen van facturen. Het zou daarbij gaan om vele miljoenen euro’s. In de strafzaak zijn vier verdachten aangeklaagd, van wie er drie uit dezelfde familie komen. Het gaat om vader Chan M. (75) en twee zonen van 47 en 51 jaar oud.
De politie deed in maart 2023 invallen bij Suri-Change en nam de administratie in beslag. Daarna ontplofte bij de kantoren het ene explosief na het andere. Een vestiging van Suri-Change aan de Dordtselaan in Rotterdam werd ook beschoten.
- Santokhi en Ali bespreken voortgang brug Corantijnrivier..
- Bhikharie: gross van producten uit India zijn niet vreemd v…..
- Hof en Orde van Advocaten houden historisch congres..
- Oproep om te kiezen voor een vrouwelijke president: Een nie…..
- Ook Jogging-track te Lelydorp in samenwerking met India ger…..
- Eline Daisy Octavia Deul (91) Rotterdam 3-2-2025..
- Henna Lilian Henry (73) Paramaribo 30-1-2025..
- Vernoeming Bureau Nieuwe Haven deze maand naar Herman Goodi…..
- Bee wacht verantwoording van president af rond in opspraak …..
- Ambassadeur Gupta: Voedselproject India kost US$ 10 miljoen..
- Zoete wraak basketballers Yellow Birds op CLD..
- “DE VS DENKT DAT REVOLUTIONAIREN TERRORISTEN ZIJNR…..
- Bee voorkomt dat Landvreugd uitleg geeft over zijn integrit…..
- BIZA beschuldigt Financiën voor uitdagingen bij terinzagele…..
- Santokhi: ‘Je hoeft niet van Chan te houden, Chan houdt wel…..
- Overvolle vuilstortplaats in Moengo baart districtscommissa…..
- Minister Ramdin heeft grote kans om Caribische vertegenwoor…..
- Narcotica Brigade voert surveillances uit..
- DNA bezorgd over controle kiezerslijst in het binnenland..
- Tandarts in woning overvallen en beroofd..
- Minister Landvreugd op het matje geroepen om verzuim terinz…..