Ricardo Panka, woordvoerder van de Nationale Democratische Partij (NDP), stelt dat de nieuw te vormen regering de ruimte moet krijgen om haar beleid uit te zetten. Volgens hem is het belangrijk dat er per 1 oktober een duidelijk plan aan de samenleving wordt gepresenteerd. Dit zal plaatsvinden tijdens de eerste jaarrede van de inkomende president Jenny Simons.
In het radioprogramma Bakana Tori op LIM FM liet Panka weten begrip te hebben voor de vragen die leven binnen de partij over de invulling van functies. Toch benadrukt hij dat de prioriteit moet liggen bij het helder communiceren van het beleid richting de samenleving.
“De partij heeft hard gewerkt om opnieuw in het machtscentrum te komen en zal de inzet van haar mensen niet vergeten,” aldus Panka.
Focus op ondernemerschap en productieDe NDP wil de komende periode inzetten op ondernemerschap als middel om de productiecapaciteit van het land te vergroten. Panka gaf aan dat vooral jongeren in de districten kansen moeten krijgen om een eigen bedrijf op te zetten. “Zo kunnen zij bijdragen aan economische groei en hun eigen toekomst vormgeven,” stelde hij.
Dank aan het electoraatDe woordvoerder blikte ook terug op de afgelopen jaren, die volgens hem zwaar zijn geweest voor de NDP. “De partij werd voortdurend negatief besproken, maar ik ben het electoraat dankbaar voor het vertrouwen dat ze ons opnieuw gegeven hebben,” zei hij.
“De NDP heeft de kans gekregen om het samen met haar coalitiepartners opnieuw te proberen,” aldus Panka.
- CBvS: Koersdruk gevolg van sentiment en onzekerheid..
- Eindtoernooi WK-voetbal..
- Euro boven SRD 45 bij cambio’s, dollar stijgt ook..
- Suriname Pageant Collectief opgericht..
- De koers van het wantrouwen..
- Operatie Delta Force: Achttien bromfietsen en één voertuig …..
- Operatie Delta Force en gemengd politieteam treden op tegen…..
- Herdenking 180 jaar Boeroes in Suriname..
- Soekidjo Sasmiardja..
- Shata werkt samen met internationale influencers om toerism…..
- De verkiezing van de president in Suriname: een tikkende ti…..
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..