Ricardo Panka, woordvoerder van de Nationale Democratische Partij (NDP), stelt dat de nieuw te vormen regering de ruimte moet krijgen om haar beleid uit te zetten. Volgens hem is het belangrijk dat er per 1 oktober een duidelijk plan aan de samenleving wordt gepresenteerd. Dit zal plaatsvinden tijdens de eerste jaarrede van de inkomende president Jenny Simons.
In het radioprogramma Bakana Tori op LIM FM liet Panka weten begrip te hebben voor de vragen die leven binnen de partij over de invulling van functies. Toch benadrukt hij dat de prioriteit moet liggen bij het helder communiceren van het beleid richting de samenleving.
“De partij heeft hard gewerkt om opnieuw in het machtscentrum te komen en zal de inzet van haar mensen niet vergeten,” aldus Panka.
Focus op ondernemerschap en productieDe NDP wil de komende periode inzetten op ondernemerschap als middel om de productiecapaciteit van het land te vergroten. Panka gaf aan dat vooral jongeren in de districten kansen moeten krijgen om een eigen bedrijf op te zetten. “Zo kunnen zij bijdragen aan economische groei en hun eigen toekomst vormgeven,” stelde hij.
Dank aan het electoraatDe woordvoerder blikte ook terug op de afgelopen jaren, die volgens hem zwaar zijn geweest voor de NDP. “De partij werd voortdurend negatief besproken, maar ik ben het electoraat dankbaar voor het vertrouwen dat ze ons opnieuw gegeven hebben,” zei hij.
“De NDP heeft de kans gekregen om het samen met haar coalitiepartners opnieuw te proberen,” aldus Panka.
- Ruth Wijdenbosch: “Politieke keuzes NPS markeren breuk met …..
- PETRONAS boort dieper in ‘Golden Lane’ op zoek naar oli…..
- De eerste..
- De eerste vrouwelijke president van Suriname..
- PETRONAS start morgen met boringen in drie putten van Blok …..
- Beleidscoördinatie nieuwe regering..
- Santokhi benadrukt belang van democratie tijdens herdenking…..
- Menselijk skelet ontdekt in afgelegen gebied Krikie Negie –…..
- Suriname versterkt capaciteit voor bosmonitoring en klimaat…..
- Petronas start morgen boorcampagne in Blok 52..
- Petronas start boringen in Blok 52 op zoek naar nieuwe olie…..
- Bibliotheken verrijkt met ‘Wij slaven van Suriname’..
- Bejaardentehuis getroffen door brand: Vrouw komt om het lev…..
- Wegomlegging rond DNA vanwege presidentsverkiezing op 6 jul…..
- TABTO Group organiseert vijfde Nationaal Compliance Congres..
- Hugo Essed: ‘Tonen van stembiljetten een vorm van transpara…..
- Newmont: Reductie personeel te Merian deel van kostenbeheer…..
- Expositie ‘Waka Tjopu: Echoes of a Movement’ biedt uniek be…..
- Louis Vismale start inzamelingsactie voor speciaal vervoer …..
- Personeel FVO eist cao-onderhandelingen: Leiding wijst op d…..
- Fernandes Bakkerij 62 jaar..