Ricardo Panka, woordvoerder van de Nationale Democratische Partij (NDP), stelt dat de nieuw te vormen regering de ruimte moet krijgen om haar beleid uit te zetten. Volgens hem is het belangrijk dat er per 1 oktober een duidelijk plan aan de samenleving wordt gepresenteerd. Dit zal plaatsvinden tijdens de eerste jaarrede van de inkomende president Jenny Simons.
In het radioprogramma Bakana Tori op LIM FM liet Panka weten begrip te hebben voor de vragen die leven binnen de partij over de invulling van functies. Toch benadrukt hij dat de prioriteit moet liggen bij het helder communiceren van het beleid richting de samenleving.
“De partij heeft hard gewerkt om opnieuw in het machtscentrum te komen en zal de inzet van haar mensen niet vergeten,” aldus Panka.
Focus op ondernemerschap en productieDe NDP wil de komende periode inzetten op ondernemerschap als middel om de productiecapaciteit van het land te vergroten. Panka gaf aan dat vooral jongeren in de districten kansen moeten krijgen om een eigen bedrijf op te zetten. “Zo kunnen zij bijdragen aan economische groei en hun eigen toekomst vormgeven,” stelde hij.
Dank aan het electoraatDe woordvoerder blikte ook terug op de afgelopen jaren, die volgens hem zwaar zijn geweest voor de NDP. “De partij werd voortdurend negatief besproken, maar ik ben het electoraat dankbaar voor het vertrouwen dat ze ons opnieuw gegeven hebben,” zei hij.
“De NDP heeft de kans gekregen om het samen met haar coalitiepartners opnieuw te proberen,” aldus Panka.
- WAPENS IN KINDERHANDEN, EEN GENERATIE IN ERNSTIG VERVAL..
- Ruimtes STVS overhoop gehaald bij inbraak; niets meegenomen..
- Hypocriet..
- Witgelakte Toyota Platz volledig uitgebrand in Paramaribo: …..
- Pakistan nomineert Trump voor Nobelprijs voor Vrede 2026..
- Arbeid als motor van onze ontwikkeling..
- Man steelt winnende Suribet-coupon van SRD 70.000 uit sport…..
- KPS: ‘Er wordt hard gewerkt aan indamming verhardende crimi…..
- Regulering moet nu..
- Ziekte houdt Santokhi weg van Boeroe-herdenking in Saramacc…..
- NASNOEPEN..
- Luchtballoncrash in Brazilië eist minstens acht levens..
- Monumenten dreigen binnen 25 jaar te verdwijnen zonder dire…..
- Collectieve waanzin: Waarom Suriname haar psychosociale rea…..
- Parmessar: Regering-Santokhi laat financiële uitdagingen ac…..
- Volksgezondheid: ‘Geen verhoogd risico hersenvliesontstekin…..
- Suriname in de gevarenzone: waarom we onze economie digitaa…..
- SLM BLIJFT GEGIJZELD DOOR POLITIEK..
- DE BRANDWEER HELPEN?..
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..