MABLETON, Ga. — Michael Sumler, beter bekend als “Chicago Mike”, oud-lid van de wereldberoemde funkband Kool & the Gang, is zondagavond op 71-jarige leeftijd omgekomen bij een ernstig verkeersongeluk in Cobb County, Georgia.
Het incident gebeurde rond 23:35 uur (lokale tijd) op de Veterans Memorial Highway, toen Sumler met zijn zwarte Nissan 370Z uit 2014 de tegenligger inreed en frontaal botste met een Kia Sorento uit 2025 nabij Buckner Road. De politie meldt dat Sumler ter plekke overleed; de andere bestuurder raakte gelukkig ongedeerd.
Als hypeman en achtergrondzanger was Sumler jarenlang een energieke en onmisbare kracht binnen Kool & the Gang. Met hun unieke mix van funk, jazz en soul brachten ze evergreens voort zoals Celebration , Jungle Boogie en Get Down On It . Zijn stijlvolle optredens en charismatische aanwezigheid droegen sterk bij aan het succes en de blijvende populariteit van de band.
Burgemeester Michael Owens van Mableton sprak zijn verdriet uit over het verlies: “We zijn bedroefd door het overlijden van muzikant Mike Sumler. ‘Chicago Mike’ heeft zoveel betekend voor de muziek- en entertainmentwereld. Zijn energie en flair zullen worden mist.”
Sumlers nalatenschap blijft leven in de muziek die generaties heeft geraakt – en blijft feesten.
- Bejaarde vrouw gekneveld achtergelaten na woningoverval..
- PSA-dienstverlening gedigitaliseerd: snellere aanvraag en a…..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS..
- Regenachtig weer blijft nog aanhouden..
- Arbeider overlijdt door vallende boom in Matawai-gebied..
- President Trump sluit gratieverlening voor rapper Sean ‘Did…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (Betsy) (90) Diemen 28-5-2025..
- Brunswijk moet bedanken om voor Simons te stemmen..
- Vermiste stembiljetten in Wanica bleken blanco: onderzoek n…..
- Arbeider overleden door omvallende boom..
- Lijstduwer NDP: “Bouterse zou trots zijn”..
- Yelyco-vrouwen en Yellow Birds-mannen zege verwijderd van h…..
- Voor een samenleving waarin iedereen meetelt..
- ABOP en NDP bereiken akkoord; Simons kan nu tot president g…..
- Veel op het spel voor NPS..
- President Santokhi: “Verkiezingsautoriteiten moeten sneller…..
- Rusland: ‘Ik ben op dit moment voorzitter van NPS’..
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..