Melvin Hijnes, kandidaat nummer 35 van OPTSU.
Melvin Hijnes, kandidaat nummer 35 op de lijst van de OPTSU, heeft zich kandidaat heeft gesteld omdat hij teleurgesteld was in de kwaliteit van het huidige leiderschap. In 2015 sloot hij zich aan bij de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU). Hij geeft aan dat er geluisterd is naar het volk om kleinere partijen te bundelen. Zo is de samenwerking tot stand gekomen tussen PALU, de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en Wi Sranan, die gezamenlijk deelnemen aan de verkiezingen onder de naam OPTSU. Daarbij is ook geluisterd naar de roep om jonge leiders. Hijnes noemt als voorbeeld lijsttrekker Imran Taus.
Hij bekritiseert de huidige regering, die volgens hem vaak anderen de schuld geeft zonder eigen fouten toe te geven of oplossingen aan te dragen. Verder stelt hij dat sommige partijen die nu de meerderheid hebben in De Nationale Assemblée (DNA) misbruik maken van hun machtspositie. “Als je echte verandering wilt, moet je nieuwe mensen inbrengen: mensen die geen deel uitmaken van het bestaande systeem,” aldus Hijnes.
Tot slot benadrukt hij dat OPTSU geen wondermiddel is dat alle problemen in één keer oplost, maar dat de partij wel de oprechte intentie heeft om samen te werken aan verbetering.
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..
- Man mishandeld en beroofd door gewapende verdachten in Comm…..
- Strikte regels voor stemmen bij volmacht..
- Suriname zet in op export biologisch geteelde ananas: ‘We z…..
- Verdachte milieuverontreiniging Stuwmeergebied voorlopig op…..
- Oud-president Wijdenbosch wordt zaterdag begraven..
- Kort geding over CHof-uitspraak auteursrechten ingetrokken..
- Bewoner en kleinkinderen ontsnappen aan woningbrand..
- Kelvin Koniki wordt morgen toegelaten tot De Nationale Asse…..
- Personeel PCS weer aan het werk na uitbetaling achterstalli…..
- 3 G: ‘Groei-Geld-Geef; Failliete politiek in ontwikkelingsd…..
- Chas Mijnals dient klacht in tegen Alice Amafo bij PG..
- Ramdin verwacht goede samenwerking met eerste vrouwelijke a…..