Melvin Hijnes, kandidaat nummer 35 van OPTSU.
Melvin Hijnes, kandidaat nummer 35 op de lijst van de OPTSU, heeft zich kandidaat heeft gesteld omdat hij teleurgesteld was in de kwaliteit van het huidige leiderschap. In 2015 sloot hij zich aan bij de Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU). Hij geeft aan dat er geluisterd is naar het volk om kleinere partijen te bundelen. Zo is de samenwerking tot stand gekomen tussen PALU, de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en Wi Sranan, die gezamenlijk deelnemen aan de verkiezingen onder de naam OPTSU. Daarbij is ook geluisterd naar de roep om jonge leiders. Hijnes noemt als voorbeeld lijsttrekker Imran Taus.
Hij bekritiseert de huidige regering, die volgens hem vaak anderen de schuld geeft zonder eigen fouten toe te geven of oplossingen aan te dragen. Verder stelt hij dat sommige partijen die nu de meerderheid hebben in De Nationale Assemblée (DNA) misbruik maken van hun machtspositie. “Als je echte verandering wilt, moet je nieuwe mensen inbrengen: mensen die geen deel uitmaken van het bestaande systeem,” aldus Hijnes.
Tot slot benadrukt hij dat OPTSU geen wondermiddel is dat alle problemen in één keer oplost, maar dat de partij wel de oprechte intentie heeft om samen te werken aan verbetering.
- Vandaag en morgen nationale rouwdagen..
- “Geen strijd tussen VHP en ABOP om gronden te verdelen”..
- Lancering ‘Royalty’s voor iedereen’ verschoven naar 1…..
- Parbhoe ligt niet wakker van beschuldigingen..
- Bond Havenbeheer eist inzage in arbeidsovereenkomst Mangre..
- OPTSU-kandidaat Hijnes: “Suriname heeft behoefte aan nieuw …..
- Jim Hok: ‘Beseffen we dat we door olie straks mogelijk met …..
- Brunswijk opent aanval op NDP: “Leiders die het volk verlat…..
- Politie Suriname versterkt door VS training en HSI-onderste…..
- Dodelijke aanrijding Garnizoenspad: Bromfietser komt om het…..
- Man vernielt SWM-meter ondernemer..
- Staatsolie draagt ruim US$ 380 miljoen bij aan staatskas..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- Bond NV Havenbeheer blijft erbij: benoeming Mangre onrechtm…..
- Voetganger en fietser overlijden in verkeer..
- OBBS hervat vanaf morgen bus- en bootvervoer ondanks openst…..
- Parade Lions Club International onderstreept verbondenheid..
- EBGS-stonfutu Paul Doth vertrekt voor goed..
- Introductie meertalig onderwijs om onderwijsbarrières te do…..
- Man zwaargewond na steekpartij door ex-vriendin in Lelydorp..
- Pokigron vraagt hulp voor urgente zaken..