De lancering van online overschrijvingen van voertuigen is niet gehaald. Dit vanwege de vele obstakels die er zijn met de overschrijving van voertuigen. De target om de database te lanceren was gepland voor tweede week van mei, maar is niet gelukt vanwege de uitdagingen met de verkoop van voertuigen.
ADVERTENTIE
Het directoraat e-Gov is gestuit op een aantal niet overgeschreven voertuigen die door zijn verkocht. Het is gebleken dat veel van de voertuigen, waaronder auto’s die doorverkocht zijn, niet overgeschreven worden, zegt de e-Government directeur Prewien Ramadhin aan Suriname suriname.
Voor de afdeling Rijbewijzen zijn we ook bezig met een nieuwe database voor kentekenplaten. Hij zegt, dat volgens de wet wanneer de eigenaar het voertuig heeft verkocht de persoon naar de afdeling Geyersvlijt moet om dat door te geven.
“Maar de mensen doen het niet en de degene die koopt doet het ook niet. Zo’n voertuig blijft op de naam van de eerste koper en dat zorgt voor de obstakels.”
Ramadhin verder: “Nu we het systeem hebben opgebouwd en de data opgeschoond zien we dat de informatie niet klopt. We zoeken nog een manier hoe het op te schonen en dan denk ik dat we het kunnen lanceren. Dat voorstel moeten we aanbieden aan de regering.”
- Sranan Lobi Dey roept op tot eenheid en liefde: “Alles voor…..
- Behandeling MEA-aanvragen niet langer kosteloos..
- Zorgonderwijs Suriname krijgt impuls door samenwerking met …..
- Ook vandaag wat onweersbuien..
- SAO en Self Reliance starten leertraject voor AutoBody Repa…..
- Brunswijk in Wanhatti: ‘Ik ben een echte leider, zoals geen…..
- Pentagon start met ontslag transgender militairen na beslis…..
- Leonie Henriëtte Alphonsina Dompig-Dulder (93) Paramaribo 8…..
- William Dawson (75) Paramaribo 8-5-2025..
- Taxiën door de politiek: Steve over verkiezingen en oude ti…..
- BEP stapt af van etnische politiek..
- Volksgezondheid waarschuwt voor neppe ozempic (semaglutide)..
- ECD: Winkeleigenaren moeten weegschalen ijken..
- Ravaksur Plus dreigt met acties na vastgelopen loononderhan…..
- NDP: Van beloftes naar beleningen – De financiële erf…..
- Ravaksur plus bereidt acties voor; geld dient op tafel gele…..
- Minister Ramadhin: Nefroloog Goerdat inde onterecht tiendui…..
- Minister Ramadhin beschuldigt DNA-kandidaat van aannemen va…..
- Minister Ramadhin opent politieke aanval op nefroloog Goerd…..
- Amafo reageert op klacht Chas Mijnals: ‘beschuldiging is be…..
- ‘Zusterteams’ Yelyco op koers voor eerste klasse finale..