De lancering van online overschrijvingen van voertuigen is niet gehaald. Dit vanwege de vele obstakels die er zijn met de overschrijving van voertuigen. De target om de database te lanceren was gepland voor tweede week van mei, maar is niet gelukt vanwege de uitdagingen met de verkoop van voertuigen.
ADVERTENTIE
Het directoraat e-Gov is gestuit op een aantal niet overgeschreven voertuigen die door zijn verkocht. Het is gebleken dat veel van de voertuigen, waaronder auto’s die doorverkocht zijn, niet overgeschreven worden, zegt de e-Government directeur Prewien Ramadhin aan Suriname suriname.
Voor de afdeling Rijbewijzen zijn we ook bezig met een nieuwe database voor kentekenplaten. Hij zegt, dat volgens de wet wanneer de eigenaar het voertuig heeft verkocht de persoon naar de afdeling Geyersvlijt moet om dat door te geven.
“Maar de mensen doen het niet en de degene die koopt doet het ook niet. Zo’n voertuig blijft op de naam van de eerste koper en dat zorgt voor de obstakels.”
Ramadhin verder: “Nu we het systeem hebben opgebouwd en de data opgeschoond zien we dat de informatie niet klopt. We zoeken nog een manier hoe het op te schonen en dan denk ik dat we het kunnen lanceren. Dat voorstel moeten we aanbieden aan de regering.”
- OKB grijpt in om stemrecht van burger veilig te stellen..
- ‘Suriname 2050’: Olie geen doel, maar hefboom v…..
- Dasai: Santokhi verdient een tweede termijn als president..
- Medewerkers Medische Zending staken om uitblijven achtersta…..
- Rose Marie Grunberg – Pelser..
- Meer dan 2000 stembureauleden worden vandaag beëdigd..
- Personeel Medische Zending staakt om achterstallige betalin…..
- Tussentijds rapport ‘Suriname 2050’ aangeboden aan de presi…..
- Persbriefing i.v.m de veiligheidsmaatregelen naar, tijdens …..
- Man aangehouden voor oplichting en verduistering van gouden…..
- Rose M. Grunberg – Pelser..
- Jennifer Sastrodihardjo – Nain..
- Drinkwater voor Cabendadorp: ‘Suriname haalt doelen vóór 20…..
- Ramdin treedt aan bij OAS, Mathoera neemt BIBIS tijdelijk w…..
- PL strijdvaardig richting verkiezingen: “Onze lijsttrekker …..
- Brazilië hoopt binnen 28 dagen officieel vrij te zijn van v…..
- Nepnieuws doet de ronde dat oud-president Venetiaan is over…..
- Gewapende beroving in dorp Ganzee..
- Samenwerking tussen het ministerie van Ruimtelijke Ordening…..
- Veiligheid van hoogwaardigheidsbekleders versterkt na succe…..
- Documentaire over slavernij-erfgoed verbindt Ghana, Surinam…..