De lancering van online overschrijvingen van voertuigen is niet gehaald. Dit vanwege de vele obstakels die er zijn met de overschrijving van voertuigen. De target om de database te lanceren was gepland voor tweede week van mei, maar is niet gelukt vanwege de uitdagingen met de verkoop van voertuigen.
ADVERTENTIE
Het directoraat e-Gov is gestuit op een aantal niet overgeschreven voertuigen die door zijn verkocht. Het is gebleken dat veel van de voertuigen, waaronder auto’s die doorverkocht zijn, niet overgeschreven worden, zegt de e-Government directeur Prewien Ramadhin aan Suriname suriname.
Voor de afdeling Rijbewijzen zijn we ook bezig met een nieuwe database voor kentekenplaten. Hij zegt, dat volgens de wet wanneer de eigenaar het voertuig heeft verkocht de persoon naar de afdeling Geyersvlijt moet om dat door te geven.
“Maar de mensen doen het niet en de degene die koopt doet het ook niet. Zo’n voertuig blijft op de naam van de eerste koper en dat zorgt voor de obstakels.”
Ramadhin verder: “Nu we het systeem hebben opgebouwd en de data opgeschoond zien we dat de informatie niet klopt. We zoeken nog een manier hoe het op te schonen en dan denk ik dat we het kunnen lanceren. Dat voorstel moeten we aanbieden aan de regering.”
- Bee blikt terug op vijf jaar voorzitterschap: “107 wetten, …..
- Somohardjo: Ramsaran blijft thuis..
- Column: Samen verder..
- Man neergeschoten na woordenwisseling over gestolen goud..
- Officier van Justitie eist vier jaar celstraf tegen religie…..
- Directeur Hakrinbank: Financiering Royalties Voor Iedereen …..
- Adhin: “Zogenaamde interne strijd is maaksel van social med…..
- Dikan: ‘Geef de districten meer zeggenschap en een eigen bu…..
- Senioren ontvangen RVI-certificaten: eerste uitbetaling via…..
- VP is no show bij ‘Meet and Chill with Bigi Bravo’..
- Paus Leo: ‘Alles in het werk’ stellen voor were…..
- OM acht verkrachting bewezen; eist vier jaar tegen voorgang…..
- Volleybalsters Yelyco 2 verrassend op voorsprong in vrouwen…..
- APPS gelanceerd: Burgers kunnen nu nagaan waar zij op 25 me…..
- President Santokhi stelt Presidentiële Werkgroep Ephraimsze…..
- TotalEnergies boekt vooruitgang met eerste offshore olievel…..
- Bakker: “Ik ben nog steeds lid van de NPS” — ontkent betrok…..
- Decentralisatie en rationalisering overheid belangrijkste …..
- Achaibersing blikt terug op ministerschap..
- Algoe: “President has not taken a single security measure i…..
- Nederlandse ambassadeur gastheer sportdag bewoners Bethelja…..