De lancering van online overschrijvingen van voertuigen is niet gehaald. Dit vanwege de vele obstakels die er zijn met de overschrijving van voertuigen. De target om de database te lanceren was gepland voor tweede week van mei, maar is niet gelukt vanwege de uitdagingen met de verkoop van voertuigen.
ADVERTENTIE
Het directoraat e-Gov is gestuit op een aantal niet overgeschreven voertuigen die door zijn verkocht. Het is gebleken dat veel van de voertuigen, waaronder auto’s die doorverkocht zijn, niet overgeschreven worden, zegt de e-Government directeur Prewien Ramadhin aan Suriname suriname.
Voor de afdeling Rijbewijzen zijn we ook bezig met een nieuwe database voor kentekenplaten. Hij zegt, dat volgens de wet wanneer de eigenaar het voertuig heeft verkocht de persoon naar de afdeling Geyersvlijt moet om dat door te geven.
“Maar de mensen doen het niet en de degene die koopt doet het ook niet. Zo’n voertuig blijft op de naam van de eerste koper en dat zorgt voor de obstakels.”
Ramadhin verder: “Nu we het systeem hebben opgebouwd en de data opgeschoond zien we dat de informatie niet klopt. We zoeken nog een manier hoe het op te schonen en dan denk ik dat we het kunnen lanceren. Dat voorstel moeten we aanbieden aan de regering.”
- Islamitische Ontwikkelingsbank keurt USD 1,32 miljard goed …..
- Hoger beroep aangetekend tegen vonnis Wan Okasi..
- Bouwsector Suriname krijgt nieuwe impuls door olie-invester…..
- Santokhi: ‘Diaspora, arbeidsmigratie en opleiding zijn de p…..
- Staat gaat in hoger beroep tegen vonnis zaak Wan Okasi..
- Jongeren van Surinaamse afkomst in Nederland worden klein g…..
- Vrouwen Pikin Saron getraind in basisvaardigheden onderneme…..
- IsDB keurt US$ 75 miljoen goed voor nieuwbouw AZP..
- Caricom waarnemersmissie bezoekt BiZa..
- IsDB keurt financiering voor nieuwbouw AZP goed..
- Ex-partner bedreigt vrouw na weigering relatieherstel..
- ‘Gesprekken over schuldherschikking met China over 2025 lop…..
- Caricom-waarnemers klaar voor verkiezingen..
- VHP houdt slot massameeting op 23 mei..
- Advocaat Sitaram: Geen case tegen ex-minister Somohardjo..
- Headline Nieuws..
- Niet achter elke vlag zit een verhaal..
- Edmund Celsius Imanuel..
- 70 gepensioneerden en maatschappelijke uitblinkers gehuldig…..
- EU-gezanten bereiken akkoord over wapenfonds van 150 miljar…..
- Suriname treedt toe tot Arbeidscentrum OIC..