Minister van Openbare Werken, Riad Nurmohamed, heeft nog geen besluit genomen of hij zijn dienstvoertuig zal overnemen nu zijn ambtstermijn ten einde loopt. Regeringsfunctionarissen krijgen bij vertrek de mogelijkheid om hun dienstvoertuig over te nemen tegen twintig procent van de getaxeerde waarde.
In ABC Actueel verklaarde de bewindsman: “Misschien, ik weet niet. Zullen we nog zien.” Volgens hem is er nog geen definitieve keuze gemaakt en moet hij er eerst rustig over nadenken.
De regeling, waarbij de taxatiewaarde van voertuigen doorgaans aanzienlijk lager ligt dan de werkelijke marktwaarde, ligt al jaren onder vuur. Luxe voertuigen met aanschafprijzen van tienduizenden Amerikaanse dollars worden via deze regeling soms voor een symbolisch bedrag overgenomen.
Bij de regeringswissel in 2020 werden eveneens veel staatsvoertuigen voor een gering bedrag overgedragen aan vertrekkende functionarissen. Nurmohamed leverde toen scherpe kritiek op de toenmalige regering, die auto’s liet overnemen tegen slechts tien procent van de taxatiewaarde. Als minister van Openbare Werken was hij destijds verantwoordelijk voor de inventarisatie van staatsbezittingen, waaronder voertuigen en overheidsgebouwen.
Nu hij zelf de mogelijkheid krijgt een voertuig over te nemen onder vergelijkbare voorwaarden, lijkt de beslissing voor Nurmohamed minder vanzelfsprekend. Of hij daadwerkelijk gebruik zal maken van de regeling, blijft voorlopig ongewis.
- FPP-voorzitter Ommen: “Ondernemer in Para bewust buitenspel…..
- SEOGS 2025 succesvol afgesloten na vier inspirerende dagen..
- BIBIS waarschuwt reizigers: ‘Houd u aan buitenlandse inreis…..
- Eskak: beschuldiging PL rond Javaans Nieuwjaar ongegrond en…..
- Handelmij Dawson N.V...
- Suriname reageert geschokt op overlijden van DNA-lid Patric…..
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..
- Vandalisten vernielen speeltoestellen Brasaplein..
- Ramdin houdt eerste OAS-vergadering in Antigua en Barbuda..
- Esajas: ‘SRD geen stabiele rekeneenheid meer’..
- Simons in Para: Simons: Decentralisatie wordt speerpunt van…..
- Diefstal Johan Adolf Pengel-luchthaven opgelost..
- SEOGS, blubber en politiek..
- Braziliaan overlijdt na ongeval met ATV..
- Sewcharan hoopt op verkiezing president en vicepresident zo…..
- RVM besloot dat Javaans Nieuwjaar geen nationale vrije dag …..
- Putin veroordeelt Amerikaanse aanval op Iran..
- Verpaupering ‘Sosis’..
- Geestelijk verwarde bewoner steekt eigen woning in brand..