PARAMARIBO — Het is zaterdag een zware bevalling geworden voor Notch. De ploeg uit Moengo moest bij de voortzetting van de Surinaamse Major League (SML) tot het uiterste gaan om de ploeg van Inter Wanica klein te krijgen. Het werd 2-1, nadat ze in de eerste helft door een doelpunt van Hermanio Pinas nog op achterstand kwamen. Centrale verdediger Joel Baja zorgde er hoogstpersoonlijk voor dat Notch toch nog met de volle buit van het kunstgras van het Franklin Essedstadion stapte.
Notch en Inter Wanica begonnen erg fris aan de wedstrijd. Beide ploegen zochten gedurfd de aanval op, wat in enkele goede kansen resulteerde. Het gemis aan zuiverheid was de rede dat er slechts drie doelpunten vielen in deze wedstrijd. Vooral Pinas (Inter Wanica) en Sercinio Nortan maakten zich schuldig hieraan.ADVERTISEMENT
“Notch liet het hoofd niet hangen en liet duidelijk merken niet van plan te zijn om met lege handen huiswaarts te keren”
Inter Wanica kwam in de 27ste minuut verdiend op voorsprong. Zij voerden een snelle counter perfect uit. Pharrell Mawie gaf daarbij een perfecte slotpass op Pinas die op zijn beurt hard voorbij Notch-doelman Marfier Hupsel schoot; 1-0.ADVERTISEMENT
Notch liet het hoofd niet hangen en liet duidelijk merken niet van plan te zijn om met lege handen huiswaarts te keren. De ploeg bleef de aanval opzoeken en dat loonde in de 38ste minuut uiteindelijk tot de gelijkmaker. Een vrije trap van Denzel Pika werd strak ingekopt door Baja; 1-1. Inter Wanica-doelman Iglacio Alspeer gaat echter niet vrijuit bij dit doelpunt.
Na rust vochten beide ploegen weer een verbeten strijd uit. Voor Notch werd het erg zwaar, omdat de Moengonezen zich ervan bewust waren dat alleen winst hun in de strijd om een plek in de finaleronde kan houden.
Na precies een uur spelen kwam de opluchting toen ze een strafschop kregen na een onnodige overtreding van de ingevallen Franstino Lim Hok Koen op een aanvaller van Notch. Baja belastte zich met de penalty en liet ook deze keer eer blijken een specialist hierin te zijn door deze beheerst in te schieten; 2-1. Zijn tweede goal bleek achteraf ook de winnende te zijn.
- Regering moet ook andere vormen van belastingen innen, zegt…..
- Sranan Lobi Dey: tijd voor eenheid en verbondenheid..
- Inbraak bij Kirpalani-magazijn: bewaker vastgebonden..
- Carolina Salimah Tjitrodipo..
- Ode aan de zorg: AZP eert verpleegkundigen en verzorgenden..
- Minister Nurmohamed zal geen ‘halve gebouwen of bruggen’ ac…..
- Cruciale stap in verdere ontwikkeling: De Arend krijgt form…..
- Woning van bushouder leeggeroofd bij inbraak, grote geldbed…..
- Bedrijfsleven en ROM voeren een-op-een overleg..
- Bedrijfsleven nauwer betrokken bij vernieuwing beroepsonder…..
- Wang: “Hypocriete vergelijking met China past niet bij Suri…..
- Wisse treft Boapeah in Glory-rematch..
- Politie houdt 18 verdachten aan tijdens operatie Delta Forc…..
- Wanhatti gaat van beperkte levering via generator naar 24-u…..
- Wereldwijde Alcoholmarkt Gedomineerd door Moutai en AB InBe…..
- Lions Club Kwatta eerst verpleegkundigen op Dag van de Verp…..
- Rechter sommeert WFU tot hervatting werk: Federatie legt zi…..
- Koniki: ‘Vroeg of laat zal ik er deel van uitmaken’..
- Dikan: ‘BEP doet niet aan vuilspuiterij’..
- De melting pot waarin alles hetzelfde smaakt..
- Eerbetoon aan onze zorghelden op de Dag der Verpleging..