PARAMARIBO — Het is zaterdag een zware bevalling geworden voor Notch. De ploeg uit Moengo moest bij de voortzetting van de Surinaamse Major League (SML) tot het uiterste gaan om de ploeg van Inter Wanica klein te krijgen. Het werd 2-1, nadat ze in de eerste helft door een doelpunt van Hermanio Pinas nog op achterstand kwamen. Centrale verdediger Joel Baja zorgde er hoogstpersoonlijk voor dat Notch toch nog met de volle buit van het kunstgras van het Franklin Essedstadion stapte.
Notch en Inter Wanica begonnen erg fris aan de wedstrijd. Beide ploegen zochten gedurfd de aanval op, wat in enkele goede kansen resulteerde. Het gemis aan zuiverheid was de rede dat er slechts drie doelpunten vielen in deze wedstrijd. Vooral Pinas (Inter Wanica) en Sercinio Nortan maakten zich schuldig hieraan.ADVERTISEMENT
“Notch liet het hoofd niet hangen en liet duidelijk merken niet van plan te zijn om met lege handen huiswaarts te keren”
Inter Wanica kwam in de 27ste minuut verdiend op voorsprong. Zij voerden een snelle counter perfect uit. Pharrell Mawie gaf daarbij een perfecte slotpass op Pinas die op zijn beurt hard voorbij Notch-doelman Marfier Hupsel schoot; 1-0.ADVERTISEMENT
Notch liet het hoofd niet hangen en liet duidelijk merken niet van plan te zijn om met lege handen huiswaarts te keren. De ploeg bleef de aanval opzoeken en dat loonde in de 38ste minuut uiteindelijk tot de gelijkmaker. Een vrije trap van Denzel Pika werd strak ingekopt door Baja; 1-1. Inter Wanica-doelman Iglacio Alspeer gaat echter niet vrijuit bij dit doelpunt.
Na rust vochten beide ploegen weer een verbeten strijd uit. Voor Notch werd het erg zwaar, omdat de Moengonezen zich ervan bewust waren dat alleen winst hun in de strijd om een plek in de finaleronde kan houden.
Na precies een uur spelen kwam de opluchting toen ze een strafschop kregen na een onnodige overtreding van de ingevallen Franstino Lim Hok Koen op een aanvaller van Notch. Baja belastte zich met de penalty en liet ook deze keer eer blijken een specialist hierin te zijn door deze beheerst in te schieten; 2-1. Zijn tweede goal bleek achteraf ook de winnende te zijn.
- SPWE rondt training Basis Ondernemerschap succesvol af..
- Oplevering nieuw gebouw campus village betekent geen uitbre…..
- Akiemboto daagt Brunswijk uit voor nationaal debat..
- Baasaron gaf Bondru toestemming om foto te gebruiken voor b…..
- Para-plantages protesteren tegen bezoek president Santokhi..
- Wereldwijde beurzen schieten omhoog na tariefverlaging VS e…..
- Animatieprogramma ‘Mi tori’: Over identiteit en het durven …..
- ROMMEL OPRUIMEN..
- Meer dan 1400 ordehandhavers getraind voor veilige en orden…..
- Veel bewolking en neerslag op deze dinsdag..
- President Santokhi in dialoog met strategische beroepsgroep…..
- Paus roept op tot vrijlating journalisten bij eerste ontmoe…..
- Gisla Marie Blankendal (75) Paramaribo 7-5-2025..
- zuster Rita Norine Arceluz Sarduy-Harry (71) Den Haag 8-5-…..
- Taxiën door de politiek: Onderwijsvernieuwing zonder voorui…..
- Khudabux: vanwege partijdigheid ging Baitali in beroep bij …..
- Van militair tot kapper: samenleving spreekt president tijd…..
- Column: Geld regeert de verkiezingen: Kapitaal versus integ…..
- Colporteur oproepingskaarten voor verhoor opgebracht door d…..
- Paraplantages: ‘President en VHP niet officieel ontvangen b…..
- Project Weg naar Zee niet stopgezet..