PARAMARIBO — Nadat eerder P.I. werd aangehouden en opgesloten, zijn deze week ook zijn partner en de dertigjarige T.R. in verzekering gesteld. Het trio is betrokken geweest bij een schietincident in het ressort Uitvlugt. De 38-jarige B.K., op wie er was geschoten, had op 10 juni aangifte gedaan.
Hij verklaarde tegenover de politie van Uitvlugt dat het recente geval de nasleep betreft van een schietincident twee jaar geleden toen P.I. hem in zijn bovenbeen had geschoten. Op 9 juni dit jaar vernam het slachtoffer van kennissen dat de verdachte had gezegd dat hij hem (weer) zou neerschieten als hij hem tegenkwam, “aangezien de vorige moordactie was mislukt”, schrijft het KPS vrijdagavond op zijn website.
B.K. deed daarop de volgende dag aangifte tegen P.I. Deze werd pas na drie weken, op 30 juni, aangehouden en opgesloten. Dinsdag en donderdag volgde de aanhouding van respectievelijk de partner van P.I. en T.R. Uit het verdere onderzoek was, na het bekijken van camerabeelden, namelijk gebleken dat T.R. vanuit een auto bedreigende uitlatingen tegen B.K. had gedaan. Ook loste hij meerdere schoten in diens richting zonder hem te raken.
Bij de aanhouding van T.R. werd het vuistvuurwapen in de auto aangetroffen. Zowel het wapen als het voertuig werd in beslag genomen in het belang van het onderzoek.
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals..
- Politie start onderzoek naar meegenomen spullen kabinet Fir…..
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers..
- Politie naar het Bureau van de First Lady..
- Rechter veroordeelt Sergio B. voor tasdiefstal: “Ik ben zie…..
- Panka: niet prettig als first lady onderdeel wordt van poli…..
- Accountantskamer buigt zich over klacht tegen EY-accountant…..
- Unicef, RGD en Assuria slaan handen ineen voor gezondere Su…..
- Oba Samelia Aboikonie..
- Rechter fluit ministerie OW terug in miljoenenproject Van ’…..
- EBS Specific Procurement Notice..
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000…..
- De bieb..
- Geen lintjes voor wie het volk belazerde, maar een ula fala…..
- SRD 1 miljoen opgehaald voor Huize Ashiana tijdens ‘Lobi Fu…..
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs..
- Devaluatie staatsonderscheiding..
- Santokhi vraagt Adhin om snelle behandeling wetsvoorstellen…..
- Fly All Ways werkt aan oplossing gestrande passagiers Bonai…..
- Dorpelingen Bataliba moe van wangedrag dagjesmensen..
- Rumas reikt certificaten uit aan jongeren: “Jullie zijn van…..