Het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo) beschikt nog niet over een duidelijk plan voor doorgangshuizen en crisisopvanginstellingen. Minister Ines Pané zegt dat er al verschillende pogingen zijn ondernomen om zulke faciliteiten op te zetten.
De bewindsvrouw zei tijdens de reguliere persconferentie daags na de regeringsraadvergadering de er gezien de grote vraag met urgentie wordt gewerkt aan het realiseren van deze opvanghuizen. Er moeten echter nog geschikte locaties voor handen zijn.
Vanuit Sozavo zijn er sinds 2013 pogingen ondernomen om dergelijke opvanghuizen op te zetten, maar door verschillende uitdagingen is dit nog volledig van de grond gekomen. Het ministerie blijft zich desondanks inzetten om dit plan door te voeren.
Er is reeds een plan opgesteld om de crisisopvang te heractiveren, en Sozavo denkt aan een tijdelijke aanpak in afwachting van een definitieve oplossing. De ingestelde raden van toezicht, zullen zich ook buigen over dit vraagstuk, namelijk de juiste aanpak en uitvoering.
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..
- Kabinet president: geen opdracht om personeel Huize Ashiana…..
- De stroomtarieven (2) SPCS: ‘We hebben volgens het contract…..
- Bronto Somohardjo: “PL zal ministerie van OW opeisen”..
- Bouwen is in 2024 nog duurder geworden..
- VES: Bureau Staatsschuld verdient een compliment..
- Column: Borrelpraat no. 858..
- Werkgevers lappen ouderschapsverlof aan hun laars..
- MrZonneman brengt vernieuwing in de showbizz met DUSA Fest..
- Voertuig autobestuurder die aanrijding veroorzaakt tijdens …..
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..
- CUP: Geen opdracht om medewerkers Huize Ashiana niet te bet…..
- Strijd om topbaan OAS..
- LC Parwani viert 14-jarig jubileum van LC Diamond Grove in …..
- Amerikaanse presidenten Truman tot Trump overname van Pales…..
- Stroomproblematiek nog niet adequaat aangepakt..
- Waarschuwingsschoten gelost bij vechtpartij Kleine Saramacc…..
- Baltische staten stappen over op Europees elektriciteitsnet..