Het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo) beschikt nog niet over een duidelijk plan voor doorgangshuizen en crisisopvanginstellingen. Minister Ines Pané zegt dat er al verschillende pogingen zijn ondernomen om zulke faciliteiten op te zetten.
De bewindsvrouw zei tijdens de reguliere persconferentie daags na de regeringsraadvergadering de er gezien de grote vraag met urgentie wordt gewerkt aan het realiseren van deze opvanghuizen. Er moeten echter nog geschikte locaties voor handen zijn.
Vanuit Sozavo zijn er sinds 2013 pogingen ondernomen om dergelijke opvanghuizen op te zetten, maar door verschillende uitdagingen is dit nog volledig van de grond gekomen. Het ministerie blijft zich desondanks inzetten om dit plan door te voeren.
Er is reeds een plan opgesteld om de crisisopvang te heractiveren, en Sozavo denkt aan een tijdelijke aanpak in afwachting van een definitieve oplossing. De ingestelde raden van toezicht, zullen zich ook buigen over dit vraagstuk, namelijk de juiste aanpak en uitvoering.
- Politica Huur: “ABOP moet meer ruimte krijgen in komende re…..
- Scoutleiders en vrijwilligers gewaardeerd voor jarenlange i…..
- Kris Dwarkapersad Sharma..
- Emmy Vera Veldkamp-Fräser..
- Annie Florence Kopinsky..
- Openbrief aan de regering en De Nationale Assemblee..
- Assembleelid Plein: “Regering moet na registratie partijen …..
- HOUDT DE DIEF ROEPT DIEF..
- SANTOKHI’S PERSOONLIJKE COALITIE..
- BLTO protesteert en zal tot 10 uur lesgeven..
- Geen gunst, maar een recht!..
- Met PVC en DUS 13 partijen geregistreerd bij CHS..
- Bestuurder die inreed op politie bij roadblock aangehouden..
- Tienduizenden rouwen om vermoorde Hezbollah-leider, Nasrall…..
- STEM VAN LAAGGELETTERDEN TREKKEN MET POPULISTISCHE BELOFTEN..
- BLIND..
- Dikan: “Kiesregeling onvoldoende bekend bij bevolking”..
- Een politiek middenblok, een brug te ver?..
- DUS officieel geregistreerd na correcties in documenten..
- Robinhood krijgt Notch met veel moeite klein..
- VSG: Nota van wijziging grove schending van rechten inheems…..