In het onderzoek naar de geruchtmakende goudroof aan de Sun Parklaan heeft de politie vanochtend opnieuw een verdachte aangehouden. De arrestatie vond plaats op de Johan Adolf Pengelluchthaven, waar de man vermoedelijk het land probeerde te ontvluchten.
Het betreft de zoveelste arrestatie in de omvangrijke zaak rond de gewapende roof die op vrijdag 13 juni plaatsvond. Toen drongen meerdere gewapende mannen een woning aan de Sun Parklaan binnen en maakten een grote hoeveelheid ruw goud buit. Volgens de politie handelden de daders doelgericht en professioneel. De zaak leidde tot een grootschalige klopjacht, waarbij meerdere opsporingsmiddelen werden ingezet.
De aangifte werd gedaan door een Colombiaanse man, die verklaarde slachtoffer te zijn van een gewapende beroving waarbij goud werd gestolen. Al snel kwam een politiebrigadier als verdachte in beeld. Hij werd, na overleg met het Openbaar Ministerie, in verzekering gesteld.
Het onderzoek nam echter een verrassende wending. De politie schakelde de hondenbrigade in om voertuigen te doorzoeken die vermoedelijk betrokken waren bij de roof of het transport van het gestolen goud. De speurhonden sloegen echter niet aan op edelmetaal, maar gaven een duidelijke reactie op andere verboden stoffen. Dit voedde het vermoeden dat sprake zou kunnen zijn van een misleidende aangifte.
De vandaag aangehouden passagier is inmiddels overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten. Zijn precieze rol in de organisatie van de goudroof wordt momenteel onderzocht. Het onderzoek is nog in volle gang.
- Shata werkt samen met internationale influencers om toerism…..
- De verkiezing van de president in Suriname: een tikkende ti…..
- Monument uit 1926 krijgt nieuw leven als Petrus Donders Jeu…..
- Swit Firi is na een stilte van bijna een jaar terug..
- Zeven finalisten voor tweede editie Nyun Sten Festival..
- Monteur verdacht van verduistering en wanprestatie..
- Nieuw S.B.W. als product van de Nederland-Caribisch-Surinaa…..
- ‘Verkiezingsuitslag bevestigt morele antagonistische tegens…..
- LVV Women in Agriculture Beurs gehouden in Nickerie..
- ‘Informatie moet makkelijk toegankelijk zijn voor leerlinge…..
- Minister Dasai: “We kunnen niet alle milieuproblemen binnen…..
- Miracle 2 terug met nieuwe single..
- HAASTIGE SPOED..
- Rengenachtig begin van de week..
- Politiekapel brengt CD “HERMANDAD” rond 130 jaar KPS..
- Israël doodt top van Iraanse Revolutionaire Garde: kerninst…..
- Costa Rica wint nipt van Suriname in doelpuntrijke strijd..
- Zeggen: samenwerking coalitie is opportistische bundeling..
- Nintendo’s Nieuwe Switch:..
- Constitutioneel Hof functioneert niet: advocaat Van Dijk lu…..
- Essed: 25% ‘dienstautoregeling’ was pleister voor het bloed…..