De gezondheidssector krijgt binnenkort een broodnodige impuls dankzij een nieuwe bijdrage vanuit Nederland. Afgelopen vrijdag tekenden ambassadeur Walter Oostelbos en minister Stanley Raghoebarsing van Financiën en Planning het contract voor een investering van 3 miljoen euro in medische apparatuur.
De bijdrage wordt gefinancierd uit de zogenoemde Verdragsmiddelen en is bedoeld voor de aanschaf van essentiële medische apparatuur voor ziekenhuizen en gezondheidscentra in Paramaribo, Nickerie en diverse gebieden in het binnenland. De middelen zullen worden ingezet voor onder meer basisdiagnostiek, behandelingsapparatuur en modernisering van faciliteiten, meldt de Nederlandse ambassade op haar Facebookpagina.
Met de ondertekening van deze overeenkomst zijn de beschikbare Verdragsmiddelen vrijwel volledig besteed. Zowel ambassadeur Oostelbos als minister Raghoebarsing stonden tijdens de plechtigheid stil bij dit bijzondere moment en benadrukten het belang van duurzame samenwerking tussen Suriname en Nederland, met tastbare resultaten in vitale sectoren zoals de volksgezondheid.
- ‘Doordacht migratiebeleid nodig als fundament van natievorm…..
- Van Dijk-Silos: ‘Wees tenminste blij als je wat krijgt met …..
- Revelino Eijk nieuwe voorzitter Surinaamse Politiebond..
- GOw2 heropent volledig ‘self service’-pompstation Mahonylaa…..
- Politiebond hekelt politieke bevorderingen binnen KPS..
- ‘Het moet anders’, zegt het nieuwe regeerakkoor…..
- Ommen over wateroverlast Para: ‘dit maken we voor het eerst…..
- CBB-directeur Kanapé-Pokie: spoedpaspoort kost SRD 4200, on…..
- Bachelor Politiekunde-cursisten eisen bevordering na diplom…..
- 25 gezinnen geëvacueerd te Vierkinderen na wateroverlast..
- Afdelingshoofd Communicatie -CBvS-260625..
- Van geneeskunde naar politiek: De waarde van de eed van hip…..
- Operatieafdeling Diakonessenhuis buiten werking door techni…..
- Rusland verwacht dat hij ondersteuning zal krijgen van ABOP…..
- Naks Prodo Spikri erg kleurrijk..
- Regering en Ravaksur akkoord over belastingvoorzieningen..
- Patricia Nancy Etnel..
- NDP reageert fel op VHP: “Erken eerst de uitslag, voordat u…..
- President Santokhi aan zet om Parmessar te beëdigen als fun…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd tot fungerend voorzitter D…..