NDP-woordvoerder Ricardo Panka.
De Nationale Democratische Partij (NDP) heeft zich tot nu toe alleen uitgesproken over de kwestie Tigri, en niet over het grensgeschil tussen Guyana en Venezuela. “Ik sta versteld van deze uitgesproken steun van Suriname aan Guyana, terwijl we zelf ook een grensgeschil met dat land hebben.” Dit is de eerste reactie van Ricardo Panka, woordvoerder van de grootste oppositiepartij in het parlement, de NDP.
De NDP gaat zich buigen over de steun die Suriname heeft uitgesproken voor Guyana in haar grensdispuut met Venezuela, onze gezamenlijke westelijke buur.
De NDP hechtte tijdens de regeerperiode van oud-president Bouterse veel waarde aan de samenwerking met de Venezolaanse president Nicolás Maduro. De partij is ervan overtuigd dat Suriname geen partij had moeten kiezen, maar had moeten blijven wijzen op het pad van arbitrage en dialoog tussen Guyana en Venezuela.
Dit geldt vooral omdat Suriname zelf ook een grensdispuut heeft met Guyana. Ook zegt de NDP-woordvoerder niet te weten of een dergelijk standpunt van de regering in het Comité Generaal is voorgelegd. Panka geeft aan dat de NDP zich daarom gaat beraden over dit regeringsbesluit en het proces dat is gevolgd om tot dit besluit te komen.
- Toename diefstallen Jarikaba Wooncentrum aanleiding gesprek…..
- HvJ spreekt Adhin vrij in hoger beroep, OM teruggefloten..
- EZ en AdeKUS ondertekenen MoU en richten FabLab op..
- I-Care Polikliniek voor Oogaandoeningen versterkt oogzorg i…..
- Rekenkundig bekeken..
- NDP: Na politieke achtervolging OM nu gerechtigheid..
- Man aangehouden te Stolkertsijver voor illegaal vuurwapen b…..
- NDP verheugd over volledige vrijspraak ondervoorzitter Adhi…..
- ‘Geen redelijke en billijke afweging van gronden om Ashwin …..
- PRO breekt met etnische politiek en levert integere bestuur…..
- PALU: Het RVI sprookje van Santokhi: Wie biedt meer?..
- Voedselpakketten..
- President Santokhi bezoekt scholen in Lelydorp..
- ‘Project Hoofdbureau van Politie in teken versterking recht…..
- Arbeidsinspectie voert verhoogde inspecties uit in Nickerie..
- Verhitte menigte haalt Monikarta op..
- 14-jarige scholier die bedreigende uitlatingen doet aangeho…..
- Tsang: “Machtigingswet NV Telesur mogelijk vrijbrief voor v…..
- Trump belooft Gaza over te nemen..
- Ashwin Adhin nu definitief een vrije man..
- Ramadhin en Bhikharie garanderen veiligheid voedselhulp Ind…..