De NDP verwelkomt de uitspraak van de rechter in hoger beroep, waarbij oud-vicepresident en haar ondervoorzitter, Ashwin Adhin, opnieuw volledig is vrijgesproken. Na meer dan vier jaar van juridische procedures, waarin er duidelijk sprake was van een politiek gemotiveerde achtervolging door het openbaar ministerie, is er nu gerechtigheid, staat in een persbericht.
De NDP is opgelucht dat deze zaak eindelijk is afgesloten, zodat zij zich nu volledig verder kan richten op de komende verkiezingen. “De strijd die kameraad Ashwin Adhin heeft gestreden, de vernedering, leugens en laster, hebben hem niet ongemoeid gelaten. Maar de partij stond achter hem en geloofde in zijn onschuld.”
De politieke vervolging geeft ook bloot dat de rechtsstaat van Suriname de afgelopen vier jaar onder grote druk is komen te staan. De NDP blijft zich echter verder inzetten voor het welzijn van Suriname en de ontwikkeling van ons land, en kijkt vooruit naar een positieve toekomst voor de rechtsstaat en het Surinaamse volk.
- Staatsolie waarschuwt voor een dreigende stroomcrisis; inst…..
- Trump bedreigt Rusland als er geen deal met Oekraïne wordt …..
- Noodvoorzieningen Weg naar Zee in aanloop naar duurzaam pro…..
- Ramsukul: “VHP lost altijd problemen op”..
- Wildgroei particuliere basisscholen in Suriname bedreigt ge…..
- Bronto kan zich niet verplaatsen in constatering Landvreugd..
- ‘EZ heeft 350 bedrijven geholpen met financiële ondersteuni…..
- Start drukken oproepingskaarten maart..
- OKB houdt toezicht bij terinzagelegging kiezerslijsten..
- Brunswijk gaat niet naar het OM in kwestie Bouterse..
- Verfoeilijk gedrag..
- Dc Winter: “Coronie is in bloei”..
- Verbindingsbrug Pluto- en David Simonsstraat hersteld..
- “Ministers die kritiek president niet accepteren vrij om op…..
- 11 aangiftes tegen S.M. van Comfort Travel Service..
- Perikelen SBB..
- Directeur Poese: “Onderwijs blijft waken voor kwaliteit…..
- President en First Lady op receptie nieuwe Chinese ambassad…..
- BiZa informeert Corps Diplomatique over verkiezingsproces..
- Ministerie EZ sluit supermarkten voor onduidelijke kassasys…..
- West-Suriname ontwikkelingsplan van Dr. Ir. Frank Essed..