De NDP verwelkomt de uitspraak van de rechter in hoger beroep, waarbij oud-vicepresident en haar ondervoorzitter, Ashwin Adhin, opnieuw volledig is vrijgesproken. Na meer dan vier jaar van juridische procedures, waarin er duidelijk sprake was van een politiek gemotiveerde achtervolging door het openbaar ministerie, is er nu gerechtigheid, staat in een persbericht.
De NDP is opgelucht dat deze zaak eindelijk is afgesloten, zodat zij zich nu volledig verder kan richten op de komende verkiezingen. “De strijd die kameraad Ashwin Adhin heeft gestreden, de vernedering, leugens en laster, hebben hem niet ongemoeid gelaten. Maar de partij stond achter hem en geloofde in zijn onschuld.”
De politieke vervolging geeft ook bloot dat de rechtsstaat van Suriname de afgelopen vier jaar onder grote druk is komen te staan. De NDP blijft zich echter verder inzetten voor het welzijn van Suriname en de ontwikkeling van ons land, en kijkt vooruit naar een positieve toekomst voor de rechtsstaat en het Surinaamse volk.
- Bloomberg gaat VN-klimaatagentschap financieren na uittredi…..
- Ramadhin blijft bij zijn standpunt: Abdoel heeft verkeerde …..
- Safe City-project..
- Inbrekers knippen camerabewaking door bij inbraak in bedrij…..
- MIGRANTEN VERWELKOMEN, OF BESTELEN EN WEGPESTEN?..
- Geslaagd Netwerk Event van de 12de editie van de Bouw-, Woo…..
- Vermiste man gevonden: lichaam komt dagen later boven water..
- “Politieke stunt bouw zeedijk Weg naar Zee”..
- 30 bromfietsers vorig jaar omgekomen in het verkeer..
- Huize Ashiana krijgt bloeddrukmeters van het kabinet..
- Oriënterend bezoek Staatsolie aan FPSO-faciliteit Guyana..
- Indiase voedselpakketten zullen op veiligheid gecontroleerd…..
- VN-mensenrechtendeskundige op bezoek in Suriname..
- ‘Jouw Stem Telt’: bewuste keuzes voor een sterker Surin…..
- Damaru lanceert campagne ‘Jouw stem, het verschilR…..
- Bronto Somohardjo: “Landvreugd is de ‘prey prey’-mini…..
- 2024: Verkeersslachtoffers toegenomen; grootste groep jonge…..
- Bekendmaking..
- Grote interesse onder diaspora om te werken in Suriname..
- Ramadhin ontkent intrekken Bazo-kaarten en dure hartoperati…..
- Piloot lichtgewond bij crash privévliegtuig in Maripasoula..