PARAMARIBO — In wat één van zijn laatste handelingen is geworden, voordat Bryan Isaacs woensdag werd ontheven uit zijn functie als korpschef van het Korps Politie Suriname was het startsein geven van de exercitie instructeursopleiding. Deze wordt voor het eerst sinds 2009 weer gehouden. Vijftien politieagenten participeren in deze intensieve opleiding meldt het KPS op zijn website.
In de conference room op het hoofdkantoor zei Isaacs dat de behoefte aan gecertificeerde exercitie instructeurs kort na zijn aanstelling als korpschef bleek, waarna mogelijkheden zijn verkend en voorbereidingsgesprekken zijn gevoerd met het Nationaal Leger om een bijdrage te leveren aan het opleiden van gecertificeerde exercitie instructeurs.
De uitvoering kreeg maandag gestalte. “We zijn bevelhebber Werner Kioe A Sen dankbaar voor de ondersteuning”, aldus Isaacs. De korpschef gaf de participanten mee om discipline, doorzettingsvermogen en de juiste mindset aan de dag te leggen, omdat zij een bijdrage zullen leveren aan de vorming van andere personen.
- Rudi Carl Kross..
- Gerda Helen Sandaal weduwe van Rudolph E. Biervliet..
- Alvin Nathaniël Praag..
- President Geerlings-Simons: ‘We beginnen aan een noodzakeli…..
- Ramautarsing: kracht economie bepaalt de koers..
- Groot aantal ambassadeurs reeds teruggeroepen..
- Nederlandse ambassadeur bespreekt versterking samenwerking …..
- Bronto Somohardjo vooralsnog niet opgeroepen door de politi…..
- Twee politieambtenaren in verzekering gesteld en één buiten….
- Jong talent bouwt slimme oplossingen op finale HackOmation …..
- Internationale waarnemers waarschuwen: ‘Alle ogen gericht …..
- Boldewijn hekelt wijze van indiensttredingen bij overheid..
- Adhin wil volgende week starten met begrotingsbehandeling..
- TotalEnergies en APA geven USD 2.3 miljoen voor renovatie ’…..
- Verkeersveiligheidsinstituut wil concrete acties tegen stij…..
- Opofferingsverhaal van oorlogsslavinnen uit Japan komt eind….
- Onderzoek naar verdwenen middelen kent strafrechelijk- als …..
- Dirk Currie stelt onderwijsinvesteringen centraal in minist…..
- Bouw gestart aan mega-gaspijpleiding Nigeria-Marokko.
- Nederlandse ambassadeur ontmoet president Simons.
- Israëlische rabbijn roept op tot totale uithongering van Ga….