PARAMARIBO — In wat één van zijn laatste handelingen is geworden, voordat Bryan Isaacs woensdag werd ontheven uit zijn functie als korpschef van het Korps Politie Suriname was het startsein geven van de exercitie instructeursopleiding. Deze wordt voor het eerst sinds 2009 weer gehouden. Vijftien politieagenten participeren in deze intensieve opleiding meldt het KPS op zijn website.
In de conference room op het hoofdkantoor zei Isaacs dat de behoefte aan gecertificeerde exercitie instructeurs kort na zijn aanstelling als korpschef bleek, waarna mogelijkheden zijn verkend en voorbereidingsgesprekken zijn gevoerd met het Nationaal Leger om een bijdrage te leveren aan het opleiden van gecertificeerde exercitie instructeurs.
De uitvoering kreeg maandag gestalte. “We zijn bevelhebber Werner Kioe A Sen dankbaar voor de ondersteuning”, aldus Isaacs. De korpschef gaf de participanten mee om discipline, doorzettingsvermogen en de juiste mindset aan de dag te leggen, omdat zij een bijdrage zullen leveren aan de vorming van andere personen.
- TotalEnergies overweegt hogere olieproductie voor GranMorgu..
- Korpschef Isaacs per direct ontheven uit functie..
- NWO bespreekt voorgenomen afvloeiing met Volksgezondheid, A…..
- Uitwisselingsproject studenten en docenten AHKCO start apri…..
- Dominee Stewart viert 30 jaar predikantschap..
- Video -Traditioneel tortillarennen als protest tegen geneti….
- Bromfietser gewond afgevoerd na te zijn aangereden door aut….
- OM eist 14 jaar gevangenisstraf voor beroving, verkrachting…..
- Nieuwe minister, oud verhaal..
- Albert Ramdin beschuldigd van buitensporige uitgaven, nepot…..
- Oud-Israëlische veiligheidschefs waarschuwen voor escalatie….
- Tesla sluit $16,5 miljard deal met Samsung: grote test voor….
- Beeld van ‘pornografische’ zeemeermin wordt verwijderd in D….
- Voormalig MI5-baas overleden op 90-jarige leeftijd.
- Benoeming Sewcharan in Staatsraad: versterking voor instit…..
- Regering afwezig in Newmont-crisis..
- AU-missie bevestigt doden van meer dan 50 al-Shabab-strijde….
- OAS secretaris-generaal wijst aantijgingen van de hand..
- Onderzoek Biza..
- Albert Ramdin van OAS beschuldigd van spilzucht, vriendjesp….
- Twee politieambtenaren verdacht van verduistering SRD 1 mil….