De in Frankrijk woonachtige artiest Yvano is terug met zijn nieuwste nummer, ‘Koli Mi Baby’, na een periode van stilte. Het nummer, uitgevoerd in het Aucaans en in het genre Afro Pop, is een ode aan de liefde. Het vertelt het verhaal van de diepe gevoelens die een man heeft voor zijn vrouw, en hoe liefde ervoor zorgt dat je altijd een weg terugvindt naar elkaar.
Yvano besloot om een pauze in te lassen na het verlies van zijn vader, een moeilijke periode waarin muziek even op de achtergrond stond. Nu is hij terug met hernieuwde energie en een duidelijke boodschap. “Mijn vader was mijn grootste inspiratiebron. Het voelde alsof ik even moest stoppen om mezelf weer te vinden, maar nu weet ik zeker dat ik wil doorgaan met muziek. Dit is wat ik moet doen.”
‘Koli Mi Baby’ is volledig door Yvano zelf geschreven en uitgebracht onder zijn eigen label Al Music Records. “Het idee voor het nummer ontstond spontaan. Ik wilde een lied maken over de liefde die een man voelt voor zijn vrouw. Liefde is voor mij altijd het belangrijkste in een relatie. Ik hoop dat deze boodschap ook bij de luisteraars aankomt”, aldus Yvano.
Voor 2025 heeft Yvano ambitieuze plannen. Hij wil zich volledig richten op zijn muziek en werkt al aan nieuwe nummers. “2025 wordt een jaar vol muziek”, zegt hij vastberaden. “Dit is pas het begin.”
‘Koli Mi Baby’ is beschikbaar op alle grote streamingplatforms, waaronder Spotify, Apple Music en YouTube. Yvano nodigt zijn fans uit om samen met hem deze nieuwe muzikale reis te maken en zijn passie voor muziek te delen.
The post Na een korte break komt Yvano uit met nieuwe single ‘Koli Mi Baby’ ..
- Suriname bereidt zich voor op Caribbean Gospel Songfestival…..
- Verdragsmiddelen naar PKF: een case van good governance..
- Narcoticabrigade pleegt invallen bij bekende drugshaarden..
- SAO speelt in op arbeidsmarktbehoeften met nieuwe traininge…..
- Verdere behandeling strafzaak Kippie-project 7 februari..
- Gajadien: ‘Terugroepwet is belofte aan volk’..
- Sluisdeuren Commewijne vervangen..
- OGV sluit rouwproces in 8-decemberzaak af..
- Basketbal..
- DNA eenden in beide motoren van gecrashte Jeju Air-toestel..
- Concept machtigingswet Chinalco morgen op agenda huishoudel…..
- Uitvoeringsplan terugbetaling Clico-beleggers ‘nog overeind…..
- VIDS volhardt in volledige informatieschaffing Chinalco..
- Narcotica Brigade pakt onverkort de drugshaarden aan..
- Jogi: “Te lang gedraald met situatie Weg naar Zee”..
- Diplomatieke spanningen laaien op: Suriname protesteert teg…..
- VMS legt procedure informatie doorgeven aan leden uit..
- Verdachte op interne opsporingslijst aangehouden door Narco…..
- SAO versterkt vaktrainingen met microcredentials..
- Toch bidden ?..
- Jennifer Simons: “Verkiezingen zijn een kwestie van leven e…..