De in Frankrijk woonachtige artiest Yvano is terug met zijn nieuwste nummer, ‘Koli Mi Baby’, na een periode van stilte. Het nummer, uitgevoerd in het Aucaans en in het genre Afro Pop, is een ode aan de liefde. Het vertelt het verhaal van de diepe gevoelens die een man heeft voor zijn vrouw, en hoe liefde ervoor zorgt dat je altijd een weg terugvindt naar elkaar.
Yvano besloot om een pauze in te lassen na het verlies van zijn vader, een moeilijke periode waarin muziek even op de achtergrond stond. Nu is hij terug met hernieuwde energie en een duidelijke boodschap. “Mijn vader was mijn grootste inspiratiebron. Het voelde alsof ik even moest stoppen om mezelf weer te vinden, maar nu weet ik zeker dat ik wil doorgaan met muziek. Dit is wat ik moet doen.”
‘Koli Mi Baby’ is volledig door Yvano zelf geschreven en uitgebracht onder zijn eigen label Al Music Records. “Het idee voor het nummer ontstond spontaan. Ik wilde een lied maken over de liefde die een man voelt voor zijn vrouw. Liefde is voor mij altijd het belangrijkste in een relatie. Ik hoop dat deze boodschap ook bij de luisteraars aankomt”, aldus Yvano.
Voor 2025 heeft Yvano ambitieuze plannen. Hij wil zich volledig richten op zijn muziek en werkt al aan nieuwe nummers. “2025 wordt een jaar vol muziek”, zegt hij vastberaden. “Dit is pas het begin.”
‘Koli Mi Baby’ is beschikbaar op alle grote streamingplatforms, waaronder Spotify, Apple Music en YouTube. Yvano nodigt zijn fans uit om samen met hem deze nieuwe muzikale reis te maken en zijn passie voor muziek te delen.
The post Na een korte break komt Yvano uit met nieuwe single ‘Koli Mi Baby’ ..
- TOEVLOED VAN MIGRANTEN NIET ONDENKBAAR..
- Waterkant-project vordert gestaag..
- Onbegaanbare wegen door zware regenval..
- 10 keer massale viering Chinees Nieuwjaar in Suriname..
- EZ treedt op tegen ondernemers die zich niet houden aan het…..
- Verdachte die intern werd opgespoord ingerekend..
- Surinamers hebben Curaçaose herdenkingscultuur helpen vorme…..
- Unesco erkent Chinees lentefeest als immaterieel cultureel …..
- Kleine bedrijven Matta zetten stap richting formalisatie..
- Burger ruimt vuil Totness op eigen initiatief op..
- Ruim 300.000 USD voor fruitverwerkingsbedrijf in Phedra..
- Arantis blikt terug op succesvol muziekjaar 2024..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen brengt veldbezoek aan hoo…..
- VSB bespreekt toekomst energiesector Suriname met EAS..
- ECD heropent supermarkt na hercontrole kassasysteem..
- Bevelhebber Kioe A Sen internationaal onderscheiden..
- Dichter Prevo: ‘Bouterse is de ware bevrijder van Surinam…..
- Ondernemers uit Matta krijgen hulp van ILO voor toegang tot…..
- Bewoners Toekomst willen oplossing vele problemen..
- President: uitvoering prioriteitsprojecten heeft niets te m…..
- Suriname bereidt zich voor op Caribbean Gospel Songfestival…..