Tijdens de wekelijkse regeringsraadsvergadering op het Kabinet van de President heeft de regering de overgang van het kabinet besproken. Er is goedkeuring verleend aan enkele lopende raadsvoorstellen die gericht zijn op het ordentelijk afronden van de huidige regeerperiode. President Santokhi benadrukte dat “de democratie heeft gesproken” en riep op tot waardigheid en respect in deze fase van het nationale proces. “Als waardige Surinamers respecteren wij de wil van het volk. Wij zullen ons inzetten voor een transparante en ordentelijke transitie naar de volgende regering”, aldus het staatshoofd.
Hij heeft alle ministers verzocht om de nodige voorbereidingen te treffen binnen hun respectieve ministeries, zodat de overdracht van bestuur op een gestructureerde en efficiënte wijze kan plaatsvinden. Dit houdt onder meer in: het documenteren van beleidsvoortgang, het overdragen van lopende projecten en het beschikbaar stellen van relevante informatie aan opvolgende functionarissen.
De regering benadrukt dat een soepele machtswisseling niet alleen een teken is van bestuurlijke volwassenheid, maar ook een cruciale factor voor het behoud van nationale en internationale vertrouwen in Suriname.
- Parmessar verwacht dat DNA-vergadering zondag ordelijk verl…..
- Feestelijke heropening Servicestation Amirkhan aan de Mahon…..
- NDP: ‘VHP moet eerst verkiezingsuitslag erkennen, dan prate…..
- President Santokhi beëdigt Parmessar als fungerend voorzitt…..
- Mielando Atompai draagt voorzitterschap Politiebond over aa…..
- Brunswijk waarschuwt ABOP-leden: “Bewillig, VVV komt nog!…..
- Weer vervallen producten in supermarkten aangetroffen..
- Brunswijk wenst niet aan te geven als hij praat met VHP voo…..
- ‘Doordacht migratiebeleid nodig als fundament van natievorm…..
- Van Dijk-Silos: ‘Wees tenminste blij als je wat krijgt met …..
- Revelino Eijk nieuwe voorzitter Surinaamse Politiebond..
- GOw2 heropent volledig ‘self service’-pompstation Mahonylaa…..
- Politiebond hekelt politieke bevorderingen binnen KPS..
- ‘Het moet anders’, zegt het nieuwe regeerakkoor…..
- Ommen over wateroverlast Para: ‘dit maken we voor het eerst…..
- CBB-directeur Kanapé-Pokie: spoedpaspoort kost SRD 4200, on…..
- Bachelor Politiekunde-cursisten eisen bevordering na diplom…..
- 25 gezinnen geëvacueerd te Vierkinderen na wateroverlast..
- Afdelingshoofd Communicatie -CBvS-260625..
- Van geneeskunde naar politiek: De waarde van de eed van hip…..
- Operatieafdeling Diakonessenhuis buiten werking door techni…..