Tijdens de wekelijkse regeringsraadsvergadering op het Kabinet van de President heeft de regering de overgang van het kabinet besproken. Er is goedkeuring verleend aan enkele lopende raadsvoorstellen die gericht zijn op het ordentelijk afronden van de huidige regeerperiode. President Santokhi benadrukte dat “de democratie heeft gesproken” en riep op tot waardigheid en respect in deze fase van het nationale proces. “Als waardige Surinamers respecteren wij de wil van het volk. Wij zullen ons inzetten voor een transparante en ordentelijke transitie naar de volgende regering”, aldus het staatshoofd.
Hij heeft alle ministers verzocht om de nodige voorbereidingen te treffen binnen hun respectieve ministeries, zodat de overdracht van bestuur op een gestructureerde en efficiënte wijze kan plaatsvinden. Dit houdt onder meer in: het documenteren van beleidsvoortgang, het overdragen van lopende projecten en het beschikbaar stellen van relevante informatie aan opvolgende functionarissen.
De regering benadrukt dat een soepele machtswisseling niet alleen een teken is van bestuurlijke volwassenheid, maar ook een cruciale factor voor het behoud van nationale en internationale vertrouwen in Suriname.
- Aangereden bejaarde voetganger, overlijdt in het ziekenhuis..
- Update: Aanhouding na bedreiging en schietincident; nog twe…..
- Onderzoek naar verdwenen spullen bij Kabinet van de First L…..
- Kelvin Koniki beoogd onderminister van Binnenlandse Zaken..
- Ex-commando wil getuigen over coketransporten uit Suriname..
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals..
- Politie start onderzoek naar meegenomen spullen kabinet Fir…..
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers..
- Politie naar het Bureau van de First Lady..
- Rechter veroordeelt Sergio B. voor tasdiefstal: “Ik ben zie…..
- Panka: niet prettig als first lady onderdeel wordt van poli…..
- Accountantskamer buigt zich over klacht tegen EY-accountant…..
- Unicef, RGD en Assuria slaan handen ineen voor gezondere Su…..
- Oba Samelia Aboikonie..
- Rechter fluit ministerie OW terug in miljoenenproject Van ’…..
- EBS Specific Procurement Notice..
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000…..
- De bieb..
- Geen lintjes voor wie het volk belazerde, maar een ula fala…..
- SRD 1 miljoen opgehaald voor Huize Ashiana tijdens ‘Lobi Fu…..
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs..