Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) is tijdens de regeringsvergadering vandaag ingegaan op actuele zaken binnen zijn ministerie. Hij gaf aan dat er momenteel wordt gewerkt aan de huisvesting van het ministerie, waarbij verschillende opties worden vergeleken voordat een besluit wordt genomen.
Verder besprak de minister de acties van bus- en boothouders, die dit jaar nog geen betalingen hebben ontvangen voor hun contracten met het Nationaal Vervoerbedrijf (NVB). Dit vraagstuk wordt besproken met het Ministerie van Financiën & Planning en de regering; hiervoor is twee weken uitstel gevraagd om tot een oplossing te komen.
Daarnaast loopt er een CLAD-onderzoek naar de verhoging van het huurtarief per 1 januari, dat is vastgesteld op SRD 25 per kilometer. Volgens de minister is dit onderzoek gelast, waarna houders hun achterstallige betalingen over het eerste kwartaal alsnog kunnen ontvangen. Tot die tijd is geadviseerd een officieel schrijven aan Financiën te richten en uitbetaling volgens het oude tarief te verzoeken.
- Suriname ziet staatsschuld stijgen door CBvS-herkapitalisat….
- Jeugdige ingesloten ter zake oplichting en verduistering..
- Vier jeugddammers naar Caribische kampioenschappen..
- Ramsaran: ‘De beschermers van onze soevereiniteit’..
- Brad Pitt breekt records met nieuwe F1-film.
- Voormalig president Vizcarra in voorlopige hechtenis..
- Alcoholconsumptie VS op historisch dieptepunt.
- Braziliaanse vrouw in VS opgepakt en dreigt met uitzetting..
- MinOWC wil betere begeleiding van leerlingen richting einde…..
- Vruchtbaar werkoverleg wnd. korpschef en SPB.
- Hof van Justitie zet oud-ministers Amoksi en Raghoebarsing …..
- Tessa Leuwsha geeft Boni ontnomen identiteit terug..
- Newmont: incident ‘botsing zware machines’ wordt behandeld …..
- FDA keurt eerste aceclidine-oogdruppel tegen presbyopie goe….
- Hypocrisie in de Westerse politiek rond het label ‘terroris….
- Vuilophaal kost additioneel SRD 165 miljoen in 2025..
- Vergunningvertragingen domineren gesprek tussen minister La…..
- IDB-president bezoekt historische binnenstad Paramaribo..
- Van hyperinflatie naar stabiliteit: Braziliaanse valuta 194….
- ICJ bereidt laatste hoorzittingen voor in grensgeschil Guya…..
- DNA stelt speciale commissie ‘Jeugdzaken’ in..