Minister Raymond Landveld van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) is tijdens de regeringsvergadering vandaag ingegaan op actuele zaken binnen zijn ministerie. Hij gaf aan dat er momenteel wordt gewerkt aan de huisvesting van het ministerie, waarbij verschillende opties worden vergeleken voordat een besluit wordt genomen.
Verder besprak de minister de acties van bus- en boothouders, die dit jaar nog geen betalingen hebben ontvangen voor hun contracten met het Nationaal Vervoerbedrijf (NVB). Dit vraagstuk wordt besproken met het Ministerie van Financiën & Planning en de regering; hiervoor is twee weken uitstel gevraagd om tot een oplossing te komen.
Daarnaast loopt er een CLAD-onderzoek naar de verhoging van het huurtarief per 1 januari, dat is vastgesteld op SRD 25 per kilometer. Volgens de minister is dit onderzoek gelast, waarna houders hun achterstallige betalingen over het eerste kwartaal alsnog kunnen ontvangen. Tot die tijd is geadviseerd een officieel schrijven aan Financiën te richten en uitbetaling volgens het oude tarief te verzoeken.
- “Een business hebben betekent veel, maar je karakter beteke….
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal voor een maand aangehouden..
- Amerikaanse ambassadeur Faucher: ‘Sterke en goede relatie S…..
- Currie: tekort aan vakleraren pas over twee jaar opgelost..
- OM eist 18 jaar cel voor doodslag en verbergen lijk..
- Next Level business workshop brengt digitale ontwikkeling b…..
- Nieuwe directeur Algemene Zaken verwelkomd door personeel..
- Koi Carper-coach Belgrave: ‘We komen om kampioen te worden!…..
- Kameleonpolitiek’ in DNA: VHP-fractie krijgt flinke uithaal…..
- Romeo Renaldo Summerville (66) Amsterdam 12-8-2025..
- Sandra Ilse Willems (64) Zaandam 10-8-2025..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Suriname 9-8-2025..
- Venetiaan over uitlatingen Sampie: geen discriminatie bij s…..
- 5000 m³ waste verdwenen: minister Tsang kondigt onderzoek a…..
- Parlementariër Marengo: ‘Para heeft een aantal problemen di…..
- Minister Pokie erkent corruptiegevoeligheid bij uitbetaling…..
- Parmessar aan Noersalim: ‘wij accepteren geen bedreiginen…..
- Pilot-trainingsproject voor jonge agrarische ondernemers in…..
- DNA-voorzitter Adhin wil speciale jeugdwet met toezicht op …..
- Jong muzikaal talent staat centraal bij ‘Kraka Poku/Tori…..
- BTW-inkomsten 2025 ruim boven verwachting.