Minister Lalini Gopal van Jeugdontwikkeling en Sport is voornemens om in de komende periode nauwer samen te werken met alle organisaties die zich inzetten voor de jeugd. Uit een voorlopige quickscan is gebleken dat het ministerie niet in staat zal zijn om alle taken zelfstandig uit te voeren.
Daarom is aan deze organisaties gevraagd om de nodige ondersteuning te bieden. Organisaties die zich onder andere bezighouden met schooluitval en tienerzwangerschappen zullen hierbij een belangrijke bijdrage leveren. In een gesprek met de STVS gaf de minister aan dat deze organisaties inzicht kunnen geven in de problemen waarmee jongeren te maken hebben, zodat de overheid gerichte hulp kan bieden.
Volgens minister Gopal is daar niet altijd geld voor nodig, maar wel een goede organisatiestructuur. De bewindsvrouw vertrekt binnenkort naar Nickerie om daar een jeugdsymposium bij te wonen. Het betreft een reeds lopend project. Met betrekking tot het verdere jeugdbeleid hoopt Gopal dat Suriname opnieuw positief zal opvallen binnen de Caricom op het gebied van jongerenbeleid.
Momenteel laat zij zich uitgebreid informeren door haar directie om een beter beeld te krijgen van de stand van zaken. Daarnaast geeft Gopal aan binnenkort overleg te zullen voeren met alle sportbonden, zodat in een later stadium die samenwerking verder kan worden uitgewerkt.
- Defensieminister Ramsaran belooft niet weg te zullen lopen …..
- Nigeriaanse bendeleden doden 33 gijzelaars ondanks betaald …..
- VN: Honger daalt, maar risico’s blijven groot.
- Nicolina Elisabeth Enser (90) Amsterdam 24-7-2025..
- Milo Eugène Frank Yard (57) Amsterdam 27-7-2025..
- Girdhari: parlementariërs moeten goed verdienen..
- Slachtoffer steekincident Nickerie overleden..
- Nieuwe DNA-leden klaar om het volk te dienen..
- Column: Geen gezichtsverlies, maar gezichtsherstel.
- Minister Monorath: Politie kan met tekorten niet optimaal f….
- Onze zingende Oma Sanna wordt 100 jaar!.
- Regering moet vertrouwenwekkend beleid voeren..
- VES zal altijd kritisch kijken naar regeerbeleid..
- Minister Tsang: ‘Mijn beleid zal gericht zijn op dienstbaar…..
- Lichaam verdronken bootsman Balingsoela geborgen..
- Dorothy Hoever zet dienstbaarheid voort als volksvertegenwo…..
- Asabina over DNA-convocatie: VHP heeft een punt..
- Transvaal start Concacaf-rentree met zege..
- Van Dijk- Silos gaat niet in op de inhoud van de persconfer…..
- Rechtspraak Suriname lanceert online systeem voor strafzake…..
- Vier Surinamers als arts afgestudeerd op Cuba..