Minister Lalini Gopal van Jeugdontwikkeling en Sport is voornemens om in de komende periode nauwer samen te werken met alle organisaties die zich inzetten voor de jeugd. Uit een voorlopige quickscan is gebleken dat het ministerie niet in staat zal zijn om alle taken zelfstandig uit te voeren.
Daarom is aan deze organisaties gevraagd om de nodige ondersteuning te bieden. Organisaties die zich onder andere bezighouden met schooluitval en tienerzwangerschappen zullen hierbij een belangrijke bijdrage leveren. In een gesprek met de STVS gaf de minister aan dat deze organisaties inzicht kunnen geven in de problemen waarmee jongeren te maken hebben, zodat de overheid gerichte hulp kan bieden.
Volgens minister Gopal is daar niet altijd geld voor nodig, maar wel een goede organisatiestructuur. De bewindsvrouw vertrekt binnenkort naar Nickerie om daar een jeugdsymposium bij te wonen. Het betreft een reeds lopend project. Met betrekking tot het verdere jeugdbeleid hoopt Gopal dat Suriname opnieuw positief zal opvallen binnen de Caricom op het gebied van jongerenbeleid.
Momenteel laat zij zich uitgebreid informeren door haar directie om een beter beeld te krijgen van de stand van zaken. Daarnaast geeft Gopal aan binnenkort overleg te zullen voeren met alle sportbonden, zodat in een later stadium die samenwerking verder kan worden uitgewerkt.
- Jamie Lee Curtis wil stoppen vóór Hollywood haar afwijst va…..
- Flo Rida keert terug naar Nederland voor eerste soloconcert…..
- Vervolg op ‘Bend It Like Beckham’ komt er eindelijk aan..
- Jeannie Mai openhartig over co-ouderschap met ex Jeezy..
- Postpakket voor een ander? Denk twee keer na..
- Zware aardbeving treft Russische regio Kamtsjatka: tsunamiw…..
- DR- en RR leden Paramaribo en Sipaliwini geïnstalleerd..
- Jordan: ‘Ik ben een stem voor het volk’..
- SLM moet Casas en Luchthavenbeheer ongeveer 16 miljoen US d…..
- Rechter straft verdachte ondanks gebrek aan direct bewijs: …..
- Tsang eng dati..
- 91-jarige man gekneveld, mishandeld en beroofd..
- OM: ‘Verontrustende toename verdovende middelen in geschenk…..
- Veel bewolking met kans op wat regen.
- Twee rovers aangehouden na 91-jarige beroofd en gekneveld t…..
- Directie Staatsolie bij president Geerlings-Simons..
- ‘Ook Britse agenten beschuldigd van misbruik in grote zaak …..
- VK dreigt Palestina in september te erkennen als Israël gee….
- George Harrold André Hoogdorp (82) Amsterdam 25-7-2025..
- Jaïros Steven Elshot (52) Amsterdam 26-7-2025..
- President maakt kennis met Staatsolie-directie..