Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (Juspol) zegt dat de veiligheidssituatie in het land aan het verbeteren is. De monitoring van de situatie verloopt naar behoren, maar ondanks de inspanningen van het ministerie en het politiekorps om de veiligheid te waarborgen, blijven gevallen van berovingen zich voordoen.
Deze informatie deelde de bewindsman onlangs met journalisten vóór aanvang van de vergadering van de Raad van Ministers. Een zorgwekkende trend die momenteel wordt waargenomen, is dat voertuigen van het merk Toyota Vitz specifiek het doelwit zijn van roversbendes.
De minister gaf aan dat er een dringende behoefte is aan extra logistieke middelen, zoals boten en ATV’s (All Terrain Vehicles), om de politie in staat te stellen beter in te grijpen en de criminaliteit op verschillende terreinen effectiever aan te pakken.
Het ministeriële beleid blijft gericht op het verbeteren van de algehele veiligheid en het bestrijden van criminaliteit. Dit vraagstuk vereist voortdurende aandacht van zowel de regering als de samenleving. Om de effectiviteit van het korps te verhogen, heeft het ministerie recentelijk nieuwe voertuigen aangeschaft.
Ook werd de achterstand in brandstofleveringen weggewerkt, zodat de agenten volledig operationeel kunnen zijn en hun taken beter kunnen uitvoeren.
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..
- Bewoners dakloos na verwoestende brand in appartement..
- Santokhi: “A bun wroko mus’ go doro!”..
- Lijk aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Werkgroep Armoedegrensbepaling houdt workshop..
- Kabinet van de President ondersteunt mandirs..
- Op weg naar 25 mei: Suriname moet heel bewust kiezen..
- PALU: IMF-beleid creëert inflatie-tijdbom..
- Regering blijft zich inzetten voor woningbouw en volksgezon…..
- SLB versterkt lokale aanwezigheid in Suriname..
- Gemeenschapsbossen een belangrijke financieringsbron binnen…..
- Suriname ondertekent eerste IDA-project om veerkracht tegen…..
- Cultureel erfgoed uitdragen tijdens ‘World Expo 2025 Osak…..
- Zorgboerderij Creola biedt jongeren in Saramacca nieuwe kan…..
- Ambtenaren wachten al 20 jaar op bevordering..
- Wereld reageert op botsing Zelenskiy-Trump in Oval Office..
- RSS Barracuda versterkt Surinames maritieme veiligheid en i…..