Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie (Juspol) zegt dat de veiligheidssituatie in het land aan het verbeteren is. De monitoring van de situatie verloopt naar behoren, maar ondanks de inspanningen van het ministerie en het politiekorps om de veiligheid te waarborgen, blijven gevallen van berovingen zich voordoen.
Deze informatie deelde de bewindsman onlangs met journalisten vóór aanvang van de vergadering van de Raad van Ministers. Een zorgwekkende trend die momenteel wordt waargenomen, is dat voertuigen van het merk Toyota Vitz specifiek het doelwit zijn van roversbendes.
De minister gaf aan dat er een dringende behoefte is aan extra logistieke middelen, zoals boten en ATV’s (All Terrain Vehicles), om de politie in staat te stellen beter in te grijpen en de criminaliteit op verschillende terreinen effectiever aan te pakken.
Het ministeriële beleid blijft gericht op het verbeteren van de algehele veiligheid en het bestrijden van criminaliteit. Dit vraagstuk vereist voortdurende aandacht van zowel de regering als de samenleving. Om de effectiviteit van het korps te verhogen, heeft het ministerie recentelijk nieuwe voertuigen aangeschaft.
Ook werd de achterstand in brandstofleveringen weggewerkt, zodat de agenten volledig operationeel kunnen zijn en hun taken beter kunnen uitvoeren.
- VERRUWING EN MOREEL VERVAL: WIE GRIJPT IN?..
- Veel bewolking met kans op wat regen..
- Financiën bezorgd over energie-opwekking; vraagt samenlevin…..
- EU-landen dringen bij Zelensky aan op herstelen relatie met…..
- Maximilaan Melvin Brammerloo (50) Paramaribo 27-2-2025..
- Jamaicaanse regering aangespoord tot ‘volledige dekol…..
- Sampie: derde grote strijd van buskondre s’ma is om 100.000…..
- Notch verdiend langs Flora..
- Rusland: Terug naar de tijd van stabiliteit met de NPS..
- Raghoebarsing: ik ben niet bereid voor niemand de gevangeni…..
- Tijd dat samenleving belang van meer vrouwen in de politiek…..
- Waterpeil stuwmeer blijft laag: minister Dasai waarschuwt v…..
- Go Suriname.com in een nieuw jasje met meer mogelijkheden..
- Veelpleger Iwan A. voor de rechter na reeks gewelddadige di…..
- Column: Borrelpraat no. 861..
- Dr. R. M. Nannan Panday (Kries)..
- Samson Willy Johan..
- Eugene Ludwig Puljhun..
- Donald Trump plant introductie van ‘gouden kaart̵…..
- Voetbal Uitslagen – 2 Maart 2025..
- Daan: “Regering-Santokhi heeft geen werk gemaakt van natiev…..