Milton Kensmil, voormalig woordvoerder van het Korps Politie Suriname (KPS), heeft zijn loopbaan bij de politie afgesloten en kiest voor een nieuwe uitdaging bij het Kabinet van de President. Kensmil was bij afgelopen verkiezingen kandidaat voor De Nationale Assemblee (DNA) namens de VHP.
“De korpsleiding heeft mij opgeroepen naar aanleiding van een resolutie waarin mijn overplaatsing naar het Kabinet van de President is geregeld. Daarmee ben ik officieel geen politieman meer. Wat mijn rol daar precies zal zijn, hangt af van verdere gesprekken. Voor nu kan ik nog niet veel details prijsgeven”, zei Kensmil in het radioprogramma Bakana Tori op LIMFM.
Volgens het medium is Kensmil in juni, kort na de verkiezingen, door de toenmalige president Chandrikapersad Santokhi, benoemd tot beleidsadviseur.
Met meer dan 37 jaar ervaring bij de centrale overheid, waarvan 34 jaar bij de politie en ruim 3 jaar als militair, ziet Kensmil zijn nieuwe pad als een logische vervolgstap. “Het leven draait niet alleen om politie zijn. Na al die jaren is het tijd om mijn ervaring op een andere manier in te zetten”, aldus Kensmil.
Ook zijn keuze om de politiek in te gaan, ondanks dat hij als VHP-kandidaat slechts 62 stemmen behaalde, beschouwt hij niet als een mislukking. “Het was mijn persoonlijke keuze, en ik heb daar geen spijt van. Niemand kan daarover oordelen. Ik verwacht dat die keuze door iedereen wordt gerespecteerd”, stelde hij.
The post Milton Kensmil geen politieambtenaar meer ..
- AU-missie bevestigt doden van meer dan 50 al-Shabab-strijde….
- OAS secretaris-generaal wijst aantijgingen van de hand..
- Onderzoek Biza..
- Albert Ramdin van OAS beschuldigd van spilzucht, vriendjesp….
- Twee politieambtenaren verdacht van verduistering SRD 1 mil….
- Drie ontsnapte arrestanten uit cellenhuis Santodorp gezocht….
- Al sinds 2010 felle kritiek op hoge directiesalarissen.
- Artsen waarschuwen voor onbekende verlammingsziekte in Gaza..
- Chinese ambassadeur vol lof over Suriname..
- Artiesten eren scheidende operationeel manager Nederlandse …..
- MinOWC scherpt doorstroomcriteria aan voor Imeao-leerlingen..
- Opmerkelijk – 2-jarig meisje in koffer gestopt in Nieuw-Zee….
- Politie heeft een serieus probleem .
- Noodsituatie in het MULO-onderwijs.
- Goud, macht en misbruik: De strijd om Surinames economische….
- EU-ambassadeur: ‘Goede samenwerking en aanpak blacklisting …..
- SLM lanceert vrachtdivisie: eerste eigen vrachtvliegtuig ar…..
- Sociale investering TotalEnergies in onderwijs met Scholars…..
- Schoolleiders verrast door plots besluit minOWC over oude b…..
- Denzel Washington keert terug in nieuwe trailer ‘Highest 2 ….
- Organisator ‘Burna Boy-concert’ in Arena failliet: fans kun….