De situatie binnen de Esther Stichting is recentelijk geëscaleerd, nadat het personeel besloot het werk neer te leggen, waardoor de bewoners zonder zorg achterbleven. Deze actie is bijzonder zorgwekkend, aangezien het indruist tegen de verantwoordelijkheid die de medewerkers hebben tegenover de kwetsbare mensen die afhankelijk zijn van hun zorg.
Een bijkomend probleem is het gebrek aan communicatie tussen het personeel en de verantwoordelijke instanties, zoals de vakbond of het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo). Goede communicatie is cruciaal, zeker wanneer er knelpunten optreden. Het blijkt dat minister Ines Pané pas later werd geïnformeerd over de situatie, wat vragen oproept over de interne communicatie binnen de organisatie en tussen de medewerkers en het ministerie.
Minister Pané deelde haar zorgen hierover in een bericht aan Gloria Bottse van Tra Fas’ De, die ook het probleem publiek maakte. Bottse heeft samen met enkele vrienden geprobeerd om de bewoners bij te staan en noodhulp te bieden, wat de snelle reactie van de gemeenschap benadrukt. Dit toont niet alleen de urgentie van het probleem, maar ook de afhankelijkheid van lokale initiatieven wanneer formele structuren tekortschieten.
[embedded content]
Om de situatie te onderzoeken, heeft de onderdirecteur Maatschappelijk Werk zich ter plaatse begeven. Dit onderzoek moet een duidelijker beeld geven van wat er precies aan de hand is en welke stappen er genomen moeten worden om de zorg voor de bewoners snel te herstellen en te waarborgen dat een dergelijk incident in de toekomst wordt voorkomen.
Minister Pané benadrukt in haar verklaring het belang van de continuïteit van zorg, ongeacht de oorzaak van de onvrede. Ze onderstreept dat er een constructieve dialoog moet plaatsvinden, zodat problemen snel en effectief worden aangepakt en de zorgbehoevenden niet het slachtoffer worden van interne conflicten of miscommunicatie.
- Surinaamse poolbiljarters naar Guyana..
- Advies Nationale Loonraad: Armoedegrens SRD 9.921..
- De geur van k*lie en de stank van politiek racisme..
- Moedige Reactie na Seksuele Intimidatie in Uttar Pradesh..
- Media spelen cruciale rol in berichtgeving over zelfdoding..
- Minister Sewdien gaat in op klachten landbouwers..
- NLR overhandigd advies nieuw algemeen minimumuurloon aan mi…..
- Bezoek Zelensky aan Trump vroegtijdig beëindigd na felle wo…..
- Vrouw omgekomen bij ongeval met vrachtwagen bij servicestat…..
- Vrouw dodelijk aangereden aan de Mottonshooplaan..
- Expositie Sungu Kondre vertelt over gevolgen van de stuwdam…..
- Nog drie plunderaars ingerekend..
- PVP niet geregistreerd voor deelname verkiezing..
- Vermoedelijke onoplettendheid leidt tot aanrijding met dode…..
- BEKENDMAKING – ABC Radio zaterdag kort uit de lucht..
- Santokhi onderstreept belang van economische stabiliteit vo…..
- Advies nieuw minimumuurloon overhandigd aan minister Mac An…..
- Gum-Air gaat internationale vluchten uitvoeren vanaf EAG-Ai…..
- Dolphins Hotel en Casino in Commewijne officieel geopend..
- Jason Gummels ontheven uit functie na toetreding tot de NDP..
- Makkelijke prooi..