Vakbondsman Hugo Blanker.
Vanmorgen om 8:00 uur verzamelden medewerkers van de Anton de Kom Universiteit (AdekUS), aangesloten bij de bond van het Technisch- en Administratief Personeel van de Universiteit (TAPU), de Bond Personeel Medisch Wetenschappelijk Instituut (BPMWI) en het personeel van het Centrum voor Landbouwkundig Onderzoek in Suriname (CELOS), zich bij de ingang van het complex.
Het personeel verwachtte een loonsverhoging, die na de verhoging voor ambtenaren uiterlijk twee maanden later zou worden doorgevoerd. Het gaat om de 15% loonsverhoging die op 1 juni 2024 inging en een verdere verhoging per 1 januari 2025, inclusief koopkrachtversterking.
Hugo Blanker, voorzitter van de TAPU, zegt dat Shanti Venitiaan, voorzitter van het Bestuur van de Universiteit (BvU), heeft aangegeven dat de ministeries van Financiën & Planning en van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MINOWC), verantwoordelijk zijn voor de betaling. Het Bestuur van de Universiteit kan hier niets aan doen. De medewerkers hebben na hun beraad besloten in actie te gaan tot de betaling is gedaan.
- TCT, LVV en NH krijgen tussentijds meer financiën ter besch…..
- Carla Cecilia Maanster..
- Extra middelen voor TCT, NH en LVV..
- Trump onthult inhoud van brief die Biden voor hem achterlie…..
- Vliegtuig gecrasht bij landing in Maripa Sula..
- IMF rondt achtste beoordeling EFF af..
- VN-onafhankelijk deskundige voor oriëntatie in Suriname..
- NPS haalt bakzeil in kort geding tegen OKB..
- Grote geldbedragen en sieraden buitgemaakt bij inbraak..
- Meer verkeersdoden in 2024 ten opzichte van 2023..
- Brunswijk verdenkt OM van inzetten vervolgingsapparaat als …..
- Bloomberg gaat VN-klimaatagentschap financieren na uittredi…..
- Ramadhin blijft bij zijn standpunt: Abdoel heeft verkeerde …..
- Safe City-project..
- Inbrekers knippen camerabewaking door bij inbraak in bedrij…..
- MIGRANTEN VERWELKOMEN, OF BESTELEN EN WEGPESTEN?..
- Geslaagd Netwerk Event van de 12de editie van de Bouw-, Woo…..
- Vermiste man gevonden: lichaam komt dagen later boven water..
- “Politieke stunt bouw zeedijk Weg naar Zee”..
- 30 bromfietsers vorig jaar omgekomen in het verkeer..
- Huize Ashiana krijgt bloeddrukmeters van het kabinet..