Vakbondsman Hugo Blanker.
Vanmorgen om 8:00 uur verzamelden medewerkers van de Anton de Kom Universiteit (AdekUS), aangesloten bij de bond van het Technisch- en Administratief Personeel van de Universiteit (TAPU), de Bond Personeel Medisch Wetenschappelijk Instituut (BPMWI) en het personeel van het Centrum voor Landbouwkundig Onderzoek in Suriname (CELOS), zich bij de ingang van het complex.
Het personeel verwachtte een loonsverhoging, die na de verhoging voor ambtenaren uiterlijk twee maanden later zou worden doorgevoerd. Het gaat om de 15% loonsverhoging die op 1 juni 2024 inging en een verdere verhoging per 1 januari 2025, inclusief koopkrachtversterking.
Hugo Blanker, voorzitter van de TAPU, zegt dat Shanti Venitiaan, voorzitter van het Bestuur van de Universiteit (BvU), heeft aangegeven dat de ministeries van Financiën & Planning en van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (MINOWC), verantwoordelijk zijn voor de betaling. Het Bestuur van de Universiteit kan hier niets aan doen. De medewerkers hebben na hun beraad besloten in actie te gaan tot de betaling is gedaan.
- Copix Foundation presenteert Short Film Festival vol Surina…..
- Asabina: “SZF mist solidariteit”..
- Surinaamse eindselectie Tri Nations Cup bekend..
- Bermen worden weer aangepakt na contractverlenging met onde…..
- Consumentenprijzen in december 2024 gemiddeld met 0.5% gest…..
- VIDS waarschuwt opnieuw over bezwaren rond Chinalco-deal..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS brengt veldbezoe…..
- Ton Groot Haar vereeuwigt huidige generatie Sranan Boeroes …..
- Mac Andrew: ‘Werknemers verwachten betaling in strijd met h…..
- Uitspraak rechtszaak tussen NPS en OKB..
- Nieuwe Trucking Center verbetert logistiek in Suriname..
- Particulieren moeten binnenkort meer betalen voor vuil dump…..
- Patiëntenplatform dringt aan op uitvoering Plan Gezondheids…..
- Regering treft structurele maatregelen voor aanpak hardnekk…..
- Trucking Center Havenbeheer wordt veilige en georganiseerde…..
- Defensie heeft 100 militairen onderscheiden voor 10 en 15 j…..
- Frankrijk wil bijdrage leveren in toekomst van Suriname..
- Slechte weersvoorspelling kan van invloed zijn op vliegverk…..
- Inflatie vorig jaar 10,1%..
- Vids schrijft ‘zwijgende’ president Santokhi opnieuw aan ov…..
- Het verleden dichtbij..