Een hevige brand aan de Grote Combéweg heeft zojuist grote schade aangericht aan drie panden. Een gepensioneerde man, bewoner van een van de getroffen panden, overleed nadat hij een grote hoeveelheid rook had ingeademd.
De brand ontstond in een houten woning op nummer 20 en breidde zich razendsnel uit. Het pand werd volledig verwoest door de vlammen. Ook een zakenpand op nummer 22 ging grotendeels verloren: de bovenverdieping brandde volledig af, terwijl de benedenverdieping zwaar beschadigd raakte.
Bekijk hier beelden van de brand. Beeld: Facebook/Farley Tamsiran:
[embedded content]
De bewoner van pandnummer 18, een oudere man, verzette zich tegen de brandweer. Hij stond gewapend met een jachtgeweer en weigerde hulp. Hij wilde blijven met zijn honden. De politie werd erbij gehaald en wist hem uiteindelijk te kalmeren, waardoor de brandweer haar werk kon hervatten. Pandnummer 18 liep schroeischade op.
Door de intense rookontwikkeling raakte de man bewusteloos. Familieleden brachten hem met spoed naar de Spoedeisende Hulp, maar hij overleed onderweg.
De brandweer is druk in de weer om het vuur onder controle te krijgen. Meerdere bluswagens werden ingezet. Er werd water uit de Surinamerivier gehaald. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld.
- “Netanyahu is onze grootste, rampzalige president van…..
- Shimara Jap in top 10 verkiezing Miss Universe Zuid-Holland…..
- Praten over epilepsie: Taboes doorbreken en stigma’s vermin…..
- Chinese deskundigen trainen Surinaamse agrariërs..
- Peggy Bouterse en Piet Wortel mogelijk getuigen in strafzaa…..
- Volksgezondheid slaat alarm over dengue..
- Nederland helpt bij voorbereiding erfgoed wetgeving..
- Geen werkvergunning vereist voor ondernemers..
- Minister Kuldipsingh vastbesloten corruptie te bestrijden..
- DIS-directeur Armaketo: “Tijd voor actie na succesvolle sum…..
- EBS: Stroomtarieven niet verhoogd; levering kookgas vertraa…..
- Romain Maurice Pipelers..
- Gaslevering met paar dagen vertraagd..
- Stroomtarieven niet verhoogd, meldt EBS..
- Gasboot is verlaat..
- Derde opeenvolgende DNA-vergadering afgeblazen vanwege quor…..
- Nizam Faisel Ali Khan Kallan..
- Ramsaran vs Landvreugd..
- Wilhelmien Helen de Freitas..
- Cursisten SAO versterken vakmanschap in erfgoedbehoud..
- Joan Nibte wil zich kandideren voor DNA..