Een hevige brand aan de Grote Combéweg heeft zojuist grote schade aangericht aan drie panden. Een gepensioneerde man, bewoner van een van de getroffen panden, overleed nadat hij een grote hoeveelheid rook had ingeademd.
De brand ontstond in een houten woning op nummer 20 en breidde zich razendsnel uit. Het pand werd volledig verwoest door de vlammen. Ook een zakenpand op nummer 22 ging grotendeels verloren: de bovenverdieping brandde volledig af, terwijl de benedenverdieping zwaar beschadigd raakte.
Bekijk hier beelden van de brand. Beeld: Facebook/Farley Tamsiran:
[embedded content]
De bewoner van pandnummer 18, een oudere man, verzette zich tegen de brandweer. Hij stond gewapend met een jachtgeweer en weigerde hulp. Hij wilde blijven met zijn honden. De politie werd erbij gehaald en wist hem uiteindelijk te kalmeren, waardoor de brandweer haar werk kon hervatten. Pandnummer 18 liep schroeischade op.
Door de intense rookontwikkeling raakte de man bewusteloos. Familieleden brachten hem met spoed naar de Spoedeisende Hulp, maar hij overleed onderweg.
De brandweer is druk in de weer om het vuur onder controle te krijgen. Meerdere bluswagens werden ingezet. Er werd water uit de Surinamerivier gehaald. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld.
- Franse delegatie voert overleg over IASP-projecten..
- ABOP’ers lopen door onderwatergelopen straten: ‘dit is geen…..
- Verdachte van diefstal uit een appartement oktober vorig ja…..
- Getuige ontkent dat er meerdere klachten waren over seksuel…..
- Politie Rijsdijk pakt twee verdachten van diefstal op..
- Minister Raghoebarsing: “Het blijft passen en meten”..
- Tweedaagse cursus corporate governance in Suriname..
- Ministerie van Volksgezondheid heeft Denguevirus onder cont…..
- STVS-medewerkers klagen bij vicepresident Brunswijk over on…..
- EBS belooft snelle inhaalslag na gaslevering vertraging..
- Rijstboeren in de steek gelaten: Belofte van steun is niet …..
- Uitstel vermogensregistratie vertragingstactiek in strijd t…..
- Suriname zou kunnen leren van politiek systeem van Zwitserl…..
- Korps Politie Suriname sollicitatie oproep..
- ‘Biza-minister Landvreugd stemt in met teruggeven perceel P…..
- Surinaamse karateka’s heersen in ABC Open..
- VN-rapporteur noemt Nederlandse politici lafaards..
- Landvreugd geeft perceel terug aan de Staat..
- Tuinbouw biedt mogelijkheden kanszoekende jongeren Commewij…..
- Amnesty: Kinderen in Haïti slachtoffer van gruwelijk bendeg…..
- Werknemers STVS op de stoep bij de vicepresident..