WANICA — Marktverkopers zijn ten prooi gevallen aan de 37-jarige F.M., die ze met valse 100 US dollar-biljetten betaalde. De mensen hebben op verschillende momenten aangifte gedaan bij de politie van de Nieuwe Grond, meldt het Korps Politie Suriname (KPS) woensdag (vandaag) op zijn website.
Allen verklaarden dat de verdachte hen voorhield dat hij geen Surinaams geld bij zich had, omdat hij in het binnenland werkt. Hij betaalde met de 100 US dollar-biljetten en kreeg daarvoor Surinaams geld terug. Naderhand kwamen de benadeelden tot de ontdekking dat het vreemde geld vals was.
Volgens het KPS kon F.M. “na goed speurwerk” in beeld worden gebracht en aangehouden. Vermoed wordt dat hij meerdere slachtoffers heeft gemaakt. De politie van de Nieuwe Grond roept benadeelden daarom op om met haar in contact te treden en aangifte te doen. Het KPS geeft aan dat F.M., na afstemming met het Openbaar Ministerie, in verzekering is gesteld wegens valsheid in muntspeciën en munt en bankbiljetten. Het onderzoek duurt voort.
- Arbeidsinspecteurs krijgen BAVP-status: meer slagkracht voo…..
- BESCHOUWING — VHP zal schoon schip moeten maken..
- Peuter overlijdt na tragisch ongeval met schuifpoort..
- Arbeidsinspectie krijgt meer slagkracht..
- Twee Surinaamse jongeren gekozen voor CARICOM Young Profess…..
- Apple koopt 100.000 koolstofkredieten van Guyana..
- Weg naar Redi Doti en Casipora gebarricadeerd..
- Een reactie op NPS-ondervoorzitter Jerrel Pawiroredjo..
- Tussen hoop en hindernissen in de opkomende olie- en gassec…..
- Lee Jae-myung wint Zuid-Koreaanse presidentsverkiezingen na…..
- “Versnippering binnen oppositie biedt VHP alsnog kansen…..
- Frankrijk bouwt streng beveiligde gevangenis in Saint-Laure…..
- Troefcallkampioen TCV Kampoe naar Nederland voor sportieve …..
- Het oude politiek syndroom: Olie en Gas..
- Suriname gastland voor 16e Caribbean Port State Control Sem…..
- Pop Jawa-legende Oesje Soekatma was meer dan een muzikant..
- Plantagebesturen Para nemen zelf vuilophaal over na wekenla…..
- Jules Fernandes: ‘De Ouderkamer is een plek van hoop, steun…..
- GEDOGEN IS NIET GRATIS..
- Uitslag ressortraden vandaag bekend in vier districten..
- Verklaring BEP Marowijne over het bootongeluk Marowijnerivi…..