WANICA — Marktverkopers zijn ten prooi gevallen aan de 37-jarige F.M., die ze met valse 100 US dollar-biljetten betaalde. De mensen hebben op verschillende momenten aangifte gedaan bij de politie van de Nieuwe Grond, meldt het Korps Politie Suriname (KPS) woensdag (vandaag) op zijn website.
Allen verklaarden dat de verdachte hen voorhield dat hij geen Surinaams geld bij zich had, omdat hij in het binnenland werkt. Hij betaalde met de 100 US dollar-biljetten en kreeg daarvoor Surinaams geld terug. Naderhand kwamen de benadeelden tot de ontdekking dat het vreemde geld vals was.
Volgens het KPS kon F.M. “na goed speurwerk” in beeld worden gebracht en aangehouden. Vermoed wordt dat hij meerdere slachtoffers heeft gemaakt. De politie van de Nieuwe Grond roept benadeelden daarom op om met haar in contact te treden en aangifte te doen. Het KPS geeft aan dat F.M., na afstemming met het Openbaar Ministerie, in verzekering is gesteld wegens valsheid in muntspeciën en munt en bankbiljetten. Het onderzoek duurt voort.
- Stienstra: ‘CASAS functioneert al jaren niet als onafhankel…..
- Twee gewelddadige overvallen kort na elkaar op klaarlichte …..
- Jean-Paul Boëtius gelooft in succes Natio..
- Rijbewijs 70-jarige ingetrokken na opvallend gedrag tijdens…..
- OM eist tot 35 jaar cel in brute moordzaak op ondernemer A…..
- CUS: Een moment van eenheid en culturele waardering..
- Public Announcement Block 6+8 TotalEnergies..
- Luchtvaartschande..
- Nederlands kamerlid: “Onder Santokhi geen structurele vooru…..
- Bedrijfsongeval in zinkplatenfabriek: linkerhand arbeider v…..
- ‘Beschadigde USD nog steeds geldig in Suriname’..
- McDonald’s Ouderkamer Project viert 20 jaar..
- SBV: Licht beschadigde Amerikaanse dollarbiljetten blijven …..
- President Santokhi: “Laten we de kracht van onze diversitei…..
- Efficiëntie wint het van financieel belang bij online CBB-d…..
- VHP 152 Jaar Hindostaanse immigratie..
- Kioe A Sen: “Verjonging versterkt dienstbaarheid aan de sam…..
- VHP roept op tot herbezinning en verbinding op 5 juni..
- Koniki en Jhaghroe geselecteerd voor CARICOM Young Professi…..
- Technisch probleem legt openbare zitting Coronie stil..
- Eerste stappen gezet naar ‘brain gain’..