De wetsdienaren van het politiebureau Santodorp hebben op zaterdag 22 februari 2025 de verdachte M. vH. (24 ) op het Tammenga project aangehouden ter zake valsheid in muntspeciën, munt – en bankbiljetten alsook oplichting.
De verdachte zag kans om op vrijdag 14 februari 2025, bij een stand aan de Magentakanaalweg, met een valse biljet van 50 USD te betalen. Aangezien het biljet vreemd aanvoelde bij de verkoper, bracht deze het biljet naar de politie. Bij een ingesteld onderzoek van de politieambtenaren is gebleken dat het serienummer van het aangeboden biljet dezelfde serienummer heeft als andere biljetten die in een andere zaak waren aangeboden en eveneens vals bleken te zijn. Verder kwam ook naar voren dat de verdachte de locaties had aangedaan met een donkerkleurige Toyota- Vitz. Na goed speurwerk van de politie werd de verdachte in beeld gebracht en vervolgens opgespoord en in de kraag gevat.
Na te zijn voorgeleid is de verdachte M. vH. na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld. De politie van bovenvermelde bureau roept personen, die mogelijk door deze verdachte of andere verdachten recentelijk zijn benadeeld, middels het aanbieden van vals geld op, om zich te wenden naar het eerder vermelde politiebureau voor het doen van aangifte.
Man betaalt met valse US-dollars; verdachte in de kraag gevat Korps Politie Suriname.
- Okanisi-volk verwerpt respectloze conceptwet grondenrechten..
- Geen ruimte voor verwarring over Tigri!..
- Dc Lewis: “Plaatselijke gemeenschap is tevreden met de Chin…..
- Bezorgde burger luidt noodklok over vermeende corruptieve p…..
- Perspectief van een Cubaanse influencer in Suriname: Het z…..
- Nieuwe uitgave Wij Slaven van Suriname ook beschikbaar voor…..
- TELESUR blij om veranderde rechtsvorm..
- Cabaretier Rayen Panday hunkert naar show in Suriname..
- Parkeren op het Onafhankelijkheidsplein is verboden..
- Horrorverhalen over mensensmokkel via Suriname..
- Sociale instellingen maken te veel fouten bij het aanvragen…..
- Telesur wordt naamloze vennootschap..
- President terug in Suriname na Caricom Staatshoofden Vergad…..
- Onthutsende onthulling: president Hof zat ook op de schoot …..
- Lichte regen in de ochtend, droog in de nacht..
- DA ’91-voorzitter: ‘Suriname heeft geen behoefte aan een wa…..
- Paus Franciscus aan de beterende hand, maar nog niet uit de…..
- Paus Franciscus niet buiten levensgevaar..
- Meteodienst waarschuwt voor sterke windstoten boven kustgeb…..
- Dc Bhola: “Purcy Olivieira was een icoon van Suriname”..
- President terug in Suriname na bijwonen Caricom-top..