De wetsdienaren van het politiebureau Santodorp hebben op zaterdag 22 februari 2025 de verdachte M. vH. (24 ) op het Tammenga project aangehouden ter zake valsheid in muntspeciën, munt – en bankbiljetten alsook oplichting.
De verdachte zag kans om op vrijdag 14 februari 2025, bij een stand aan de Magentakanaalweg, met een valse biljet van 50 USD te betalen. Aangezien het biljet vreemd aanvoelde bij de verkoper, bracht deze het biljet naar de politie. Bij een ingesteld onderzoek van de politieambtenaren is gebleken dat het serienummer van het aangeboden biljet dezelfde serienummer heeft als andere biljetten die in een andere zaak waren aangeboden en eveneens vals bleken te zijn. Verder kwam ook naar voren dat de verdachte de locaties had aangedaan met een donkerkleurige Toyota- Vitz. Na goed speurwerk van de politie werd de verdachte in beeld gebracht en vervolgens opgespoord en in de kraag gevat.
Na te zijn voorgeleid is de verdachte M. vH. na afstemming met het Openbaar Ministerie hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld. De politie van bovenvermelde bureau roept personen, die mogelijk door deze verdachte of andere verdachten recentelijk zijn benadeeld, middels het aanbieden van vals geld op, om zich te wenden naar het eerder vermelde politiebureau voor het doen van aangifte.
Man betaalt met valse US-dollars; verdachte in de kraag gevat Korps Politie Suriname.
- Bestuurder die inreed op politie bij roadblock aangehouden..
- Tienduizenden rouwen om vermoorde Hezbollah-leider, Nasrall…..
- STEM VAN LAAGGELETTERDEN TREKKEN MET POPULISTISCHE BELOFTEN..
- BLIND..
- Dikan: “Kiesregeling onvoldoende bekend bij bevolking”..
- Een politiek middenblok, een brug te ver?..
- DUS officieel geregistreerd na correcties in documenten..
- Robinhood krijgt Notch met veel moeite klein..
- VSG: Nota van wijziging grove schending van rechten inheems…..
- Inflatie omlaag, maar prijzen omhoog; hoe kan dat?..
- ONRUST CONSTITUTIONEEL HOF..
- DOERGA MOET ZICH NIET BEMOEIEN MET GRENSKWESTIES..
- Duitsers stemmen, extreemrechtse partij koerst op beste res…..
- VSG: “Nota van wijziging grondenrechten grove schending van…..
- Apetina beschikt over nieuwe generator..
- Nederlandse comedyshow FATU keert terug naar Suriname..
- Dodelijke bromfietsaanrijding onderstreept verkeersgevaar I…..
- Propaganda en vuilniszak..
- STRIJD TEGEN ILLEGALE VISSERIJ, EEN RACE TEGEN DE KLOK..
- CORRUPTIE IS OVERAL..
- Atompai heeft de intentie DNA-kandidaat te zijn namens de N…..