Tekst en beeld Euritha Tjan A Way
PARAMARIBO — Vooruitlopend op zijn beëdiging als ressortraadslid heeft Faizel Vreugd een krin birti-actie georganiseerd in Land van Dijk. Zaterdag is gestart in de buurt van de Vulcanusstraat, zondag werd vooral de omgeving van Wi Kontren op de hoek van de Fred Derby-en de Willem Campagnestraat aangepakt. “Er is veel dat moet worden gedaan in de omgeving. Ik heb een paar jongeren van de buurt zover gekregen om mee te doen met het schoonmaken, zodat wij alvast kunnen doen wat we kunnen”, meldt Vreugd aan de Ware Tijd.
Het hindert hem dat de infrastructuur in de buurt slecht wordt aangepakt. Zo is er op de hoek van de Van Dijkstraat een watermassa die bijna weken na een regenbui blijft zitten. “Onze kinderen moeten naar school en ze moeten daar lopen. Soms kunnen ze aan de kant lopen, maar soms is het water zoveel en dan is het zo groen en glad dat ze erin vallen”, schetst hij. Ook de Fred Derbystraat, de Willem Campagnestraat waar de trucks staan, de Cornelisstraat achteraan en de Koningstraat behoeven dringend aanpak.
“Ik heb een paar jongeren van de buurt zover gekregen om mee te doen met het schoonmaken, zodat wij alvast kunnen doen wat we kunnen”
Door de buurt schoon te maken met omwonenden en ook ondersteuning van stichting Van Dijk Wrokoman wil Vreugd laten zien dat niet voor alles op de regering wordt gewacht. “Een speeltuin voor kinderen en rehabilitatie van het sportveld willen we wel aan de regering vragen om daarmee te helpen”, geeft Vreugd aan.
- De onzichtbare dwang van conformiteit..
- Gran krutu zal finale antwoord op slavernijexcuses Nederlan…..
- Travis Kelce zegt ‘vaarwel’ aan zijn lange haar..
- De prijs van goedgelovigheid in de Surinaamse maatschappij..
- Poetin verbiedt satanisme, maar duivel schuilt in de detail…..
- Fooi of verplichting? Discussie laait op over servicekosten…..
- Eddie Murphy plaagt zijn transformatie tot Inspector Clouse…..
- Wrakingsverzoek witwas verdachte Chablani afgewezen; advoca…..
- Eric Lie heerst in Romeo Rolador nationale taekwondoclubkam…..
- Hervorming ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting…..
- Jonge bezoekers uit Brokopondo in de Paramaribo Zoo..
- Takken en vliegers: veiligheid in de buurt van elektricitei…..
- Vogels in de achtertuin..
- ABOP-parlementariër Sampie: “Ik had gehoopt dat de VHP zou …..
- Minister Ramsaran belooft militairen waardering en versterk….
- Opmerkelijk – Vroegst geboren baby ooit viert zijn eerste v…..
- Geen donderslag bij heldere hemel..
- Gewapende beroving bij GOw2 Coesewijnestraat..
- WIST U DAT: Het ‘steltdorp’ Ganvié in het Afrikaanse Benin …..
- Brazilië kiest een van zijn armere steden om VN-klimaatonde…..
- Noord-Korea wijst toenaderingspoging nieuwe Zuid-Koreaanse …..