Tekst en beeld Euritha Tjan A Way
PARAMARIBO — Vooruitlopend op zijn beëdiging als ressortraadslid heeft Faizel Vreugd een krin birti-actie georganiseerd in Land van Dijk. Zaterdag is gestart in de buurt van de Vulcanusstraat, zondag werd vooral de omgeving van Wi Kontren op de hoek van de Fred Derby-en de Willem Campagnestraat aangepakt. “Er is veel dat moet worden gedaan in de omgeving. Ik heb een paar jongeren van de buurt zover gekregen om mee te doen met het schoonmaken, zodat wij alvast kunnen doen wat we kunnen”, meldt Vreugd aan de Ware Tijd.
Het hindert hem dat de infrastructuur in de buurt slecht wordt aangepakt. Zo is er op de hoek van de Van Dijkstraat een watermassa die bijna weken na een regenbui blijft zitten. “Onze kinderen moeten naar school en ze moeten daar lopen. Soms kunnen ze aan de kant lopen, maar soms is het water zoveel en dan is het zo groen en glad dat ze erin vallen”, schetst hij. Ook de Fred Derbystraat, de Willem Campagnestraat waar de trucks staan, de Cornelisstraat achteraan en de Koningstraat behoeven dringend aanpak.
“Ik heb een paar jongeren van de buurt zover gekregen om mee te doen met het schoonmaken, zodat wij alvast kunnen doen wat we kunnen”
Door de buurt schoon te maken met omwonenden en ook ondersteuning van stichting Van Dijk Wrokoman wil Vreugd laten zien dat niet voor alles op de regering wordt gewacht. “Een speeltuin voor kinderen en rehabilitatie van het sportveld willen we wel aan de regering vragen om daarmee te helpen”, geeft Vreugd aan.
- Eerste raadsvergadering nieuwe regering onder leiding Geerl….
- Humphrey Iwan Wong-A-Soij (69) Amsterdam 22-7-2025(Beri)
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak ondanks kromme hy…..
- Staatsschuld ook voor nieuwe regering een last..
- Suriname hoeft zich geen zorgen te maken over visa-restrict…..
- VHP-fractie eist naleving 24-uursregel bij DNA-vergaderinge…(Star)
- Grotendeels zonnig en helder weer(Star)
- Simons: SRD 1,3 miljard tekort; geen nieuw beleid in begrot…(Star)
- President Simons: tekort staatsbegroting 2025 Suriname loop…..
- Ambassadeur Santarosa: “Meer Portugeessprekende Surinamers …..
- Voorzitter Politiebond: “Politiek moet zich niet bemoeien m…..
- Ramautarsing uit zorgen over nieuwe regering(West)
- Reactie op uitspraken oud-minister Ramadhin: transparante c…(West)
- Afsluiting medische missie Amistad 2025: ‘Jullie zijn diplo…Redactie
- Veroordeelde Pikin Saron-strafzaak beklaagt zich over peste…Redactie
- Ketura Margaret en Charise Fränkel bijten spits af in eerst…Redactie