Minister Harish Monorath van Justitie en Politie heeft korpschef Bryan Isaacs ontboden om tekst en uitleg te geven over recente onthullingen die de afgelopen dagen viraal gingen. Het gaat om de verdwijning van drugs en aanzienlijke geldbedragen uit politiekantoren.
In een interview met Sun WEB TV verklaarde Monorath dat de incidenten eerder dit jaar hebben plaatsgevonden. “Vreemd genoeg is er destijds geen ruchtbaarheid aan gegeven,” aldus de minister. Hij wil van de politiebaas exact weten wat er zich heeft afgespeeld en welke maatregelen zijn genomen om herhaling te voorkomen.
Daarnaast eist Monorath inzage in het lopende onderzoek naar de mogelijke betrokkenen bij deze malversaties. Volgens hem heeft de samenleving behoefte aan structuur en gezag, waarbij de politie het boegbeeld van veiligheid moet zijn.
“Het is bijzonder pijnlijk wanneer politiediensten negatief in het nieuws komen,” zegt hij. Juist daarom is hij actief bezig met het verbeteren van het imago van het politiekorps.
De bewindsman wacht nu de toelichting van de korpschef af en zal op basis van de verkregen informatie verdere stappen overwegen.
- Nieuw-Zeeland maakt verbod op olie- en gaswinning ongedaan..
- Oostenrijkse EU-ambassadeur biedt ontslag aan na geruchten …..
- India krijgt historische Piprahwa-edelstenen terug na is te…..
- Suriname bereidt zich voor om postdiensten en e-commercemog…..
- Ministerie Jeugdontwikkeling en Sport: investeren in talent…..
- Ashanti en Nelly vieren eerste verjaardag van baby KK met a…..
- Backstreet Boys: Een iconische carrière van 30 jaar..
- Sidharth Malhotra en Janhvi Kapoor’s ‘Param Sundari’ krijgt…..
- Karan Johar stopt met regisseren actiefilm, Raj Mehta neemt…..
- SuriPop slaat nieuwe weg in..
- Economische stabiliteit of totale misleiding.
- VIDS wenst aandacht voor grondenrechten op Dag der Inheemse…..
- Noble kiest Surinaamse Blue Water voor logistiek contract i…..
- Vids vraagt aandacht voor grondenrechten inheemse volken op…..
- Carbon-creditmarkt moet binnen zes maanden inkomsten opleve…..
- Hellings stapt naar Arbeidsinspectie na ontslag door EBS-di…..
- Augustus begint zonnig.
- ‘Regeren is harde besluiten nemen’..
- Kaarten geschud: SCVU na sterke inhaalslag ongeslagen hoofd…..
- Baby geboren uit meer dan 30 jaar geleden ingevroren embryo..
- Ontbossing in Colombia fors toegenomen: Amazoneregio zwaars….