Minister Harish Monorath van Justitie en Politie heeft korpschef Bryan Isaacs ontboden om tekst en uitleg te geven over recente onthullingen die de afgelopen dagen viraal gingen. Het gaat om de verdwijning van drugs en aanzienlijke geldbedragen uit politiekantoren.
In een interview met Sun WEB TV verklaarde Monorath dat de incidenten eerder dit jaar hebben plaatsgevonden. “Vreemd genoeg is er destijds geen ruchtbaarheid aan gegeven,” aldus de minister. Hij wil van de politiebaas exact weten wat er zich heeft afgespeeld en welke maatregelen zijn genomen om herhaling te voorkomen.
Daarnaast eist Monorath inzage in het lopende onderzoek naar de mogelijke betrokkenen bij deze malversaties. Volgens hem heeft de samenleving behoefte aan structuur en gezag, waarbij de politie het boegbeeld van veiligheid moet zijn.
“Het is bijzonder pijnlijk wanneer politiediensten negatief in het nieuws komen,” zegt hij. Juist daarom is hij actief bezig met het verbeteren van het imago van het politiekorps.
De bewindsman wacht nu de toelichting van de korpschef af en zal op basis van de verkregen informatie verdere stappen overwegen.
- OM heropent moordzaak Gooding: gerechtelijk vooronderzoek a…..
- Sozavo vacature – OPERATIONS MANUALS..
- Guimar sollicitatie oproep..
- Sozavo vacature – CHANGE MANAGEMENT..
- Sozavo vacature – DATA CENTER ADMINISTRATOR..
- Borstvoeding beschermt moeder en kind tegen chronische ziek…..
- Minister Landveld bezoekt SLM in kader van oriëntatie..
- Veertig studenten ronden NATIN Olie en Gasopleiding af..
- Collectie..
- Sozavo vacature – PROJECT ASSISTANT..
- Bij kennismaking met TCT-minister: Gonesh waarschuwt voor v…..
- 6-jarig jongetje verdronken in Saramaccakanaal..
- Onderzoek naar onregelmatigheden teruggave inbeslaggenomen …..
- EBS in crisis: een staatsbedrijf gegijzeld door politieke b….
- Lichaam geborgen van zesjarige die verdronk in Saramaccakan…..
- OM dient vordering gvo in bij rechter-commissaris in zaak-G…..
- In beslag genomen goederen Narcotica Brigade gestolen..
- Brandweer scherpt preventiemaatregelen aan met oog op droge…..
- Bij kennismaking met TCT-minister: Gonesh waarschuwt voor v…..
- Minister Tsang stuurt last-minute aangenomen personeel naar…..
- Nederland stelt inreisverbod in voor Israëlische extremisti…..