Aniel Koendjbiharie, kandidaat nummer 46 op de DNA-lijst van OPTSU, stelt dat hij zich – indien verkozen – niet slaafs zal houden aan partijdiscipline. In een interview met de STVS gaf hij aan dat hij elk voorstel dat in het belang is van de samenleving, ongeacht van wie het komt, zal ondersteunen. “Er is geen ruimte meer voor oude vormen van politiek,” aldus de kandidaat.
ADVERTENTIE
De samenleving mag van hem verwachten dat hij altijd quorum zal verlenen. “Ik word betaald door het volk, en dat geeft mij de kracht om mijn verantwoordelijkheid in het parlement serieus te nemen,” verklaarde hij. Koendjbiharie e benadrukte dat hij in contact zal blijven met zijn partij OPTSU, maar dat hij zelf invulling zal geven aan zijn werkhouding.
Volgens hem is het essentieel dat alle 51 assembleeleden samenwerken aan het oplossen van de noden van de bevolking. Zelf wil hij zich vooral inzetten voor mensen met een beperking, evenals voor dak- en thuislozen en seniorenburgers – groepen die volgens hem structureel worden genegeerd in het beleid. Hij pleit voor gericht beleid dat hun levensomstandigheden daadwerkelijk verbetert.
Koendjbiharie vindt dat het tijd is voor een nieuwe politieke cultuur, waarin eerlijkheid en integriteit centraal staan. “We moeten af van de politiek zoals die vijftig of zestig jaar geleden werd gevoerd,” zei hij.
Hij richtte zich tot de zwevende kiezers en jongeren die voor het eerst gaan stemmen. De OPTSU-kandidaat riep hen op om hun stem uit te brengen op OPTSU, de partij die hem heeft voorgedragen.
“Geef iemand die nog nooit een kans heeft gehad nu wél die ruimte. Als mensen niet gaan stemmen, laten ze de deur open voor degenen die ze juist niet aan de macht willen zien,” aldus Koendjbiharie.
- SEOB over kansen, uitdagingen en beleidskeuzen..
- Afgerond Makandra-project moet exportpositie Suriname verst…..
- Verkiezingsdebat Suriname 2025: politieke partijen klaar vo…..
- Wat moet er veranderen?..
- ‘Aan de kracht achter onze samenleving’..
- Mathoera overweegt stap naar hoogste ambt: “Suriname heeft …..
- OLIE ALS ONZE REDDING..
- Gratis menstruatieproducten voor meisjes van 12 tot 18 jaar..
- Regen en onweer op Moederdag..
- Oplevering volledig gerenoveerde RGD-polikliniek in Tijgerk…..
- Mr Suriname Faizel Pinas keert als prof terug..
- Achter de gesloten deuren van het conclaaf: hoe topfavoriet…..
- Taxiën door de politiek: Landbouwers zetten door in moeilij…..
- Afscheid van ‘Oom Jules’: een man van visie, mo…..
- Olie Guyana raakt veel sneller op dan gedacht..
- Shanti Venetiaan stopt als AdekUS-voorzitter..
- Sewcharan: Kiezers hebben kans om corruptie aan te pakken..
- Paus Leo XIV belooft voortzetting hervormingen van Francisc…..
- Informeel samenzijn veiligheidsdiensten en president Santok…..
- Veiligheidsdiensten delen zorgen en suggesties met presiden…..
- Volksgezondheid waarschuwt voor vervalste Semaglutide: “Koo…..